lek. Paweł Wodecki

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

lek. Paweł Wodecki chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - lek. med. Paweł Wodecki

Lek med. Paweł Wodecki jest absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończył w 1994 r., otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej uzyskał pod kierownictwem dr n. med. Michała Olejczyka na Oddziale Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 5 w Sosnowcu. Kilka lat później stał się specjalistą II stopnia w tej samej dziedzinie, pod kierownictwem dr n. med. Kazimierza Swobody. Zainteresowania zawodowe doktora, do których należy chirurgia naczyniowa, sprawiły, że uzyskał specjalizację również i w tym zakresie.

Lek. med. Paweł Wodecki karierę zawodową rozpoczął na Oddziale Chirurgii Naczyniowej WSS Nr 5 w Sosnowcu, gdzie pracował do 2007 r. Następnie był pracownikiem Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, gdzie początkowo przyjmował pacjentów na Oddziale Chirurgii Plastycznej, a następnie na Oddziale Leczenia Ciężkich Oparzeń, gdzie obejmował stanowisko kierownicze. Obecnie pracuje w Górnośląskim Centrum Medycznym na Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej Naczyń i Angiologii, a także przyjmuje pacjentów w Centrum Medycznym Klara w Częstochowie.

Osiągnięcia lekarza

Lek med. Paweł Wodecki to chirurg z wieloletnim doświadczeniem, który doskonalił swoje umiejętności zarówno w polskich, jak i zagranicznych ośrodkach medycznych, zdobywając wiedzę od uznanych specjalistów, między innymi prof. Bengt Lindblad z Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej, Angiologii i Przeszczepów Nerek (Uniwersity Hospital MAS, Szwecja). Doktor Wodecki systematycznie dąży do pogłębienia wiedzy medycznej, co przejawia się uczestnictwem w licznych konferencjach, kongresach i sympozjach naukowych, podczas których zapoznaje się z innowacyjnymi technikami zabiegowymi. Sam jest autorem i współautorem projektów badawczych i licznych prac naukowych publikowanych w uznanych czasopismach medycznych.

Lek. med. Paweł Wodecki jest członkiem prestiżowych stowarzyszeń naukowych, wśród których można wymienić Polskie Towarzystwo Chirurgów, Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej oraz Polskie Towarzystwo Flebologiczne.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. P. Wodecki

Lek med. Paweł Wodecki jest specjalistą II stopnia z zakresu chirurgii ogólnej oraz naczyniowej. Od wielu lat zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu tętniczego oraz żylnego.

Do głównych kierunków jego zainteresowań zawodowych należy chirurgia naczyniowa, flebologia, a także videochirurgia oraz dermatochirurgia.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Paweł Wodecki