lek. Paweł Wodecki

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy - Częstochowa

lek. Paweł Wodecki chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. med. Paweł Wodecki

Lek med. Paweł Wodecki jest absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończył w 1994 r., otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej uzyskał pod kierownictwem dr n. med. Michała Olejczyka na Oddziale Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 5 w Sosnowcu. Kilka lat później stał się specjalistą II stopnia w tej samej dziedzinie, pod kierownictwem dr n. med. Kazimierza Swobody. Zainteresowania zawodowe doktora, do których należy chirurgia naczyniowa, sprawiły, że uzyskał specjalizację również i w tym zakresie.

Lek. med. Paweł Wodecki karierę zawodową rozpoczął na Oddziale Chirurgii Naczyniowej WSS Nr 5 w Sosnowcu, gdzie pracował do 2007 r. Następnie był pracownikiem Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, gdzie początkowo przyjmował pacjentów na Oddziale Chirurgii Plastycznej, a następnie na Oddziale Leczenia Ciężkich Oparzeń, gdzie obejmował stanowisko kierownicze. Obecnie pracuje w Górnośląskim Centrum Medycznym na Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej Naczyń i Angiologii, a także przyjmuje pacjentów w Centrum Medycznym Klara w Częstochowie.

Osiągnięcia lekarza

Lek med. Paweł Wodecki to chirurg z wieloletnim doświadczeniem, który doskonalił swoje umiejętności zarówno w polskich, jak i zagranicznych ośrodkach medycznych, zdobywając wiedzę od uznanych specjalistów, między innymi prof. Bengt Lindblad z Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej, Angiologii i Przeszczepów Nerek (Uniwersity Hospital MAS, Szwecja). Doktor Wodecki systematycznie dąży do pogłębienia wiedzy medycznej, co przejawia się uczestnictwem w licznych konferencjach, kongresach i sympozjach naukowych, podczas których zapoznaje się z innowacyjnymi technikami zabiegowymi. Sam jest autorem i współautorem projektów badawczych i licznych prac naukowych publikowanych w uznanych czasopismach medycznych.

Lek. med. Paweł Wodecki jest członkiem prestiżowych stowarzyszeń naukowych, wśród których można wymienić Polskie Towarzystwo Chirurgów, Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej oraz Polskie Towarzystwo Flebologiczne.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. P. Wodecki

Lek med. Paweł Wodecki jest specjalistą II stopnia z zakresu chirurgii ogólnej oraz naczyniowej. Od wielu lat zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu tętniczego oraz żylnego.

Do głównych kierunków jego zainteresowań zawodowych należy chirurgia naczyniowa, flebologia, a także videochirurgia oraz dermatochirurgia.

Klara Centrum Medyczne - lek. Paweł Wodecki

Dermatologia

Dermatochirurgia
Usunięcie kaszaka 
Inne nazwy:

z badaniem histopatologicznym (1 wycinek)- 300 zł
250
Usunięcie tłuszczaka 
z badaniem histopatologicznym (1 wycinek)- 300 zł
250
Usunięcie włókniaka 
z badaniem histopatologicznym (1 wycinek)- 300 zł
250

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków kończyn dolnych
Inne nazwy:

Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT 
Inne nazwy:

1 kończyna- 3000 zł
2 kończyny- 5000 zł
od 3 000 do 5 000 
Leczenie operacyjne żylaków kończyn dolnych 
2000 zł - 1 noga, 3000 zł - 2 nogi;
2100 zł- Wycięcie żylaków kończyny dolnej z safenektomią – operacja Babcocka – znieczulenie podpajęcze lub ogólne
2500 zł - Operacja żylaków z zespołem pozakrzepowym
6500 zł- Bypass udowo podkolanowy z protezy PTFE
8000 zł- Bypass udowo podkolanowy z żyły własnej
5000 zł- Plastyka tętnic kończyn z wykorzystaniem protezy (w znieczuleniu miejscowym)
od 2 000 do 3 000 
Skleroterapia naczyń żylnych kończyn dolnych 
Inne nazwy:

Skleroterapia (Ostrzykiwanie i Leczenie Żylaków - 1 ampułka) od 300 zł

Skleroterapia wspomagana tumescencją- 1 noga- 1500 zł
Skleroterapia wspomagana tumescencją- 2 nogi- 2500 zł
od 300
Miniflebektomia (szydełkowanie żył)
1 000

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Paweł Wodecki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska