lek. Piotr Kołata

lekarz chorób wewnętrznych - Kórnik

lek. Piotr Kołata lekarz chorób wewnętrznych

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Piotr Kołata

Lek. Piotr Kołata ukończył Akademię Medyczną w Poznaniu oraz staże lekarskie w Niemczech. Regularnie bierze udział w szkoleniach i konferencjach dotyczących przede wszystkim zagadnień związanych z chorobami krążenia, ponieważ uważa, że edukacja, wespół z dobrym kontaktem z pacjentem stanowią podstawę skutecznego leczenia. Posługuje się językami angielskim i niemieckim. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Kołata

Lek. Piotr Kołata jest specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych, a w obszarze szczególnych zainteresowań znajdują się choroby układu krążenia.

Centrum Medyczne MedHeart - lek. Piotr Kołata

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Piotr Kołata

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska