lek. Piotr Krawczuk

ortopeda, traumatolog - Poznań

lek. Piotr Krawczuk ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Piotr Krawczuk

Lek. Piotr Krawczuk to lekarz z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończył uczelnię w 2000 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Kolejnym krokiem w jego karierze było przystąpienie do egzaminu specjalizacyjnego i zdobycie tytułu oraz uprawnień specjalisty w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Miało to miejsce w 2008 roku.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Krawczuk

Lek. Piotr Krawczuk specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zajmuje się leczeniem pacjentów cierpiących z powodu wad wrodzonych i nabytych narządu ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem leczenia operacyjnego stawów kolanowych.

Gabinety Lekarskie Grochowska 9 (dawniej: Kossaka 4) - lek. Piotr Krawczuk

MedPolonia - lek. Piotr Krawczuk

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Piotr Krawczuk

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska