lek. Piotr Morawiecki

chirurg ogólny, ortopeda, traumatolog - Kraków

lek. Piotr Morawiecki chirurg ogólny, ortopeda, traumatolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Piotr Morawiecki

Lek. Piotr Morawiecki posiada tytuł specjalisty II stopnia ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz specjalisty chirurgii ogólnej. Pierwsze doświadczenia w zawodzie uzyskał podczas pracy w Oddziale Chirurgiczny PZOZ Nowa Huta oraz w Oddziale Chirurgii Ortopedyczno-Urazowej Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie. Współpracował również ze Szpitalem im. Św. Rafała w Krakowie.

Doktor cieszy się dobrą opinią zarówno wśród pacjentów, jak i w środowisku lekarskim. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i spostrzeżeniami w ramach organizowanych w kraju i za granicą zjazdów oraz konferencji naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Morawiecki

Lek. Piotr Morawiecki zajmuje się leczeniem chorób i urazów aparatu ruchu. Przeprowadza ortopedyczną diagnostykę ultrasonograficzną. Jego zawodowe zainteresowania oscylują wokół zagadnień związanych z chirurgią ręki. Przeprowadza zabiegi rekonstrukcyjne ścięgien, leczy zespoły uciskowe nerwów obwodowych, urazy ręki oraz deformacje pourazowe. Wykonuje dostawowe iniekcje kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego.

Zdjęcia lek. Piotr Morawiecki

Scanmed Centrum Medyczne Armii Krajowej - lek. Piotr Morawiecki

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna 
Inne nazwy:

konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

125 Rozwiń szczegóły
Konsultacja ortopedyczna 
Inne nazwy:

konsultacja specjalisty ortopedy

150 Rozwiń szczegóły
Konsultacja ortopedyczna dziecięca 
Inne nazwy:

konsultacja ortopedy dziecięcego, konsultacja z zakresu ortopedii dziecięcej, konsultacja ortopedyczna dzieci, badanie ortopedy dziecięcego, wizyta u ortopedy dla dzieci

155 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Piotr Morawiecki

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.