dr n. med. Piotr Wojdasiewicz

ortopeda, traumatolog - Warszawa

dr n. med. Piotr Wojdasiewicz ortopeda, traumatolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Piotr Wojdasiewicz

Dr n. med. Piotr Wojdasiewicz jest absolwentem II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu realizował w Zespole Oddziałów Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej i Rehabilitacji w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie, a także w Klinice i Poliklinice Reumoortopedii oraz Klinice i Poliklinice Neuroortopedii i Neurologii Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako asystent w Katedrze Ortopedii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2017 roku uzyskał dyplom doktora nauk medycznych.

Jest także pracownikiem naukowym – opublikował wiele artykułów i doniesień naukowych. Jako prelegent i uczestnik bierze udział w licznych spotkaniach naukowych. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa (PTChK) i EuroSpine (Spine Society of Europe).

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. P. Wojdasiewicz

Dr n. med. Piotr Wojdasiewicz zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oraz urazów narządu ruchu, w tym chorób kręgosłupa i reumatoidalnych. Kwalifikuje pacjentów do leczenia operacyjnego, wykonuje iniekcje dostawowe.

Zdjęcia dr n. med. Piotr Wojdasiewicz

Poradnia Chorób Stopy - dr n. med. Piotr Wojdasiewicz

Centrum Medyczne Medicum - dr n. med. Piotr Wojdasiewicz

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Piotr Wojdasiewicz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska