dr n. med. Rafał Przybylski

ortopeda - Szczecin

dr n. med. Rafał Przybylski ortopeda

Znajomość języków: polski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Rafał Przybylski

Dr n.med. Rafał Przybylski ukończył studia lekarskie i otrzymał tytuł lekarza medycyny w 1992 roku. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie. W 1995 roku zdał egzamin na specjalistę I stopnia z zakresu ortopedii i traumatologii, natomiast cztery lata później uzyskał tytuł specjalisty II stopnia. Jest osobą, dla której bardzo istotny jest ciągły rozwój zarówno wiedzy, jak i umiejętności. Oprócz ukończonych kursów specjalistycznych oraz systematycznego uczestnictwa w sympozjach i kongresach ortopedycznych podwyższył swoje kwalifikacje broniąc w 2000 roku rozprawę doktorską i otrzymując tytuł doktora nauk medycznych. Praktykę lekarską oraz doświadczenie nabył pracując między innymi na Oddziale Ortopedii i Traumatologii w Specjalistycznym Szpitalu im. Alfreda Sokołowskiego w Szczecinie.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. R. Przybylski

Ortopeda- traumatolog, dr n.med, Rafał Przybylski specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu dysfunkcji narządu ruchu i kręgosłupa. Pomaga pacjentom z bólami kręgosłupa prowadząc odpowiednią terapię rwy kulszowej, dyskopatii i przeciążenia. Leczy zmiany zwyrodnieniowe stawów, osteoporozę oraz urazy sportowe (złamania, skręcenia, zwichnięcia. Posiada duży bagaż wiedzy i doświadczenia w przeprowadzeniu zabiegów artroskopowych stawu kolanowego i skokowego oraz endoprotezoplastyki. W ramach leczenia operacyjnego wykonuje także korekcję paluchów koślawych oraz operacje kręgosłupa.

Zdjęcia dr n. med. Rafał Przybylski

Centrum Medyczne Evomed - dr n. med. Rafał Przybylski

Konsultacje

Konsultacja ortopedyczna 
Inne nazwy:

konsultacja specjalisty ortopedy

20 min
200

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Rafał Przybylski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.