lek. Sebastian Janiczek

ortopeda, traumatolog - Warszawa

lek. Sebastian Janiczek ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Sebastian Janiczek

Lek. Sebastian Janiczek jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. W 2013 roku zdobył specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ukończył liczne kursy z dziedziny ultrasonografii, poszerzając zakres wiedzy oraz zdobywając certyfikaty – między innymi, posiada Certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie USG narządu ruchu, Certyfikaty Akademii PFIZER (USG staw barkowy, USG narządu ruchu staw kolanowy) czy Certyfikat CMKP w Otwocku (USG stawów biodrowych). Posiada również Dyplom Akademii Chirurgii Ortopedycznej z zakresu chirurgii kolana stopień I i II oraz Dyplom Akademii Chirurgii Ortopedycznej z zakresu protezoplastyki kolana.

Doktor jest regularnym uczestnikiem sympozjów i konferencji naukowych. Brał udział w XXXVIII Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, jest również posiadaczem certyfikatu uczestnictwa w Międzynarodowym Szkoleniu Lekarzy z Zakresu Leczenia Złamań Kości Długich. Uczestniczył w II Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Sebastian Janiczek

Lek. Sebastian Janiczek przeprowadza badanie ultrasonograficzne narządu ruchu. W zakres jego umiejętności wlicza się, między innymi, USG stawów, mięśni oraz wiązadeł. Swoim pacjentom proponuje leczenie w postaci ostrzykiwania stawów osoczem bogatopłytkowym i innymi lekami. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób stawu kolanowego, barkowego i skokowego, a także łokcia i nadgarstka. Pomaga pacjentom z urazami kręgosłupa.

Zdjęcia lek. Sebastian Janiczek

Horizon Medical Center

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Sebastian Janiczek