lek. Sebastian Janiczek

ortopeda, traumatolog - Warszawa

lek. Sebastian Janiczek ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Sebastian Janiczek

Lek. Sebastian Janiczek jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. W 2013 roku zdobył specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ukończył liczne kursy z dziedziny ultrasonografii, poszerzając zakres wiedzy oraz zdobywając certyfikaty – między innymi, posiada Certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie USG narządu ruchu, Certyfikaty Akademii PFIZER (USG staw barkowy, USG narządu ruchu staw kolanowy) czy Certyfikat CMKP w Otwocku (USG stawów biodrowych). Posiada również Dyplom Akademii Chirurgii Ortopedycznej z zakresu chirurgii kolana stopień I i II oraz Dyplom Akademii Chirurgii Ortopedycznej z zakresu protezoplastyki kolana.

Doktor jest regularnym uczestnikiem sympozjów i konferencji naukowych. Brał udział w XXXVIII Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, jest również posiadaczem certyfikatu uczestnictwa w Międzynarodowym Szkoleniu Lekarzy z Zakresu Leczenia Złamań Kości Długich. Uczestniczył w II Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Sebastian Janiczek

Lek. Sebastian Janiczek przeprowadza badanie ultrasonograficzne narządu ruchu. W zakres jego umiejętności wlicza się, między innymi, USG stawów, mięśni oraz wiązadeł. Swoim pacjentom proponuje leczenie w postaci ostrzykiwania stawów osoczem bogatopłytkowym i innymi lekami. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób stawu kolanowego, barkowego i skokowego, a także łokcia i nadgarstka. Pomaga pacjentom z urazami kręgosłupa.

Zdjęcia lek. Sebastian Janiczek

Horizon Medical Center - lek. Sebastian Janiczek

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Sebastian Janiczek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska