dr n. med. Stanisław Wiącek

dermatolog, wenerolog

dr n. med. Stanisław Wiącek dermatolog, wenerolog

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - dr n. med. Stanisław Wiącek 

Dr n. med. Stanisław Wiącek jest lekarzem czynnym zawodowo od roku 1977, kiedy ukończył studia medyczne oraz rozpoczął praktykę lekarską. W 1987 roku uzyskał specjalizację z dermatologii i wenerologii, natomiast w 2000 roku obronił pracę doktorską, otrzymując tym samym tytuł doktora nauk medycznych.

Zawodowo jest związany z Kutnowskim Szpitalem Samorządowym, gdzie pełni funkcję Ordynatora Oddziału Dermatologicznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Stanisław Wiącek

Dr n. med. Stanisław Wiącek zajmuje się leczeniem takich chorób jak łuszczyca, trądzik oraz grzybica. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń o charakterze wirusowym, bakteryjnym oraz pasożytniczym, ponadto przeprowadza leczenie chorób przenoszonych drogą płciową. Do jego gabinetu chętnie przychodzą dzieci – doktor jest specjalistą dermatologii dziecięcej z doskonałym podejściem do najmłodszych pacjentów. Zajmuje się również leczeniem nowotworów skóry, stanów przedrakowych oraz rzekomonowotworowych. W jego gabinecie pomoc znajdą pacjenci, u których pojawiły się zmiany skórne z podejrzeniem nowotworu skóry.

Doktor Wiącek przeprowadza zabiegi z zakresu dermatochirurgii tradycyjnej oraz laserowej, zajmuje się także dermatoskopową diagnostyką zmian na skórze. Wykonuje zabiegi elektrokoagulacji oraz kriochirurgii.

Zdjęcia dr n. med. Stanisław Wiącek

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Stanisław Wiącek

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.