lek. Sylwia Bender

urolog - Warszawa

lek. Sylwia Bender urolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Sylwia Bender

Lek. Sylwia Bender ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie pracuje w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej w Warszawie, gdzie zajmuje się udzielaniem konsultacji, przeprowadzaniem zabiegów, jak również prowadzeniem zajęć ze studentami.

Doktor Bender nie ustaje w podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych, czego dowodem są liczne szkolenia, kursy oraz kongresy naukowe z zakresu urologii, organizowane w kraju i za granicą.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. S. Bender

Lek. Sylwia Bender specjalizuje się w zabiegach urologii klasycznej, endoskopowej oraz laparoskopowej.  Wykonuje m.in. zabiegi leczenia stulejki oraz plastykę wędzidełka.

Zdjęcia lek. Sylwia Bender

Centrum Medyczne BEST-MED - lek. Sylwia Bender

Konsultacje

Konsultacja urologiczna
Inne nazwy:

250 zł - konsultacja + USG

160

Urologia

Leczenie i operacje prącia
Leczenie stulejki chirurgiczne 
Inne nazwy:
Konsultacja urologiczna - cena 160

Konsultacja urologiczna - cena 160
1500 zł - metoda klasyczna,
1900 zł - zabieg wykonywany automatycznym anastomatem
od 1 500 do 1 900 
Wydłużenie wędzidełka prącia
Inne nazwy:
Konsultacja urologiczna - cena 160

Konsultacja urologiczna - cena 160
800

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Sylwia Bender

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska