dr n. med. Tadeusz Bokwa

ortopeda, traumatolog - Warszawa

dr n. med. Tadeusz Bokwa ortopeda, traumatolog

Nr PWZ: 7175708

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Tadeusz Bokwa

Dr n. med. Tadeusz Bokwa jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w 1978 roku. Po odbyciu podyplomowego stażu podjął pracę w Klinice Chirurgii Dziecięcej Centralnego Szpitala Klinicznego WAM w Warszawie, którą kierował wtedy prof. Zygmunt Kaliciński. W 1982 roku uzyskał I stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej, a w 1991 roku został specjalistą II stopnia w tej samej dziedzinie. Jednocześnie pracował nad rozprawą doktorską, którą przedłożył i pomyślnie obronił w 1990 roku, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Po obronie doktoratu pracował w Klinice Chirurgii Dziecięcej Szpitala Klinicznego WAM na stanowisku adiunkta, a w 1995 roku został Ordynatorem Oddziału Chirurgii Dziecięcej i Urazowej Warszawskiego Szpitala dla dzieci mieszczącego się przy ulicy Kopernika. Od 2007 roku jest związany zawodowo z prywatnym szpitalem Carolina Medical Center, w którym do chwili obecnej pełni funkcję Dyrektora Medycznego.

Doktor Bokwa ma na swoim koncie wiele specjalistycznych szkoleń, w tym kursu Emergency Care in Pediatrics, który odbywał się w Salzburgu. Był także laureatem programów stypendialnych w Northwestern University Children's Memorial Hospital w Chicago oraz PTChD w Oddziale Chirurgii i Urologii Medizinische Hochschule w Hanowerze. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi specjalistami na konferencjach i seminariach dotyczących chirurgii dziecięcej i urazowej, a także urologii dziecięcej.

Dr n. med. Tadeusz Bokwa publikuje swoje prace naukowe w polskich i zagranicznych periodykach medycznych poświęconych chirurgii, urologii i traumatologii dziecięcej. Na swoim koncie ma pionierskie działania w zakresie innowacyjnych metod leczenia najmłodszych pacjentów. Współtworzył pierwsze w Polsce Centrum Artroskopii i Chirurgii Kolana dla Dzieci oraz uruchomił pierwsze w kraju Centrum leczenia kamicy nerkowej i moczowodowej u dzieci. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. Posiada także licencję lekarza Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Czytaj więcej

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. T. Bokwa

Dr n. med. Tadeusz Bokwa jest doświadczonym specjalistą w dziedzinie chirurgii dziecięcej. Udziela porad i konsultacji najmłodszym pacjentom w zakresie chirurgii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz urologii. Zajmuje się także leczeniem dorosłych pacjentów cierpiących z powodu urazu narządu ruchu. 

Carolina Medical Center - dr n. med. Tadeusz Bokwa

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Tadeusz Bokwa

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.