dr hab. n. med. Tadeusz Issat

ginekolog-położnik, specjalista endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości - Warszawa

dr hab. n. med. Tadeusz Issat ginekolog-położnik, specjalista endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr hab. n. med. Tadeusz Issat

Dr hab. n. med. Tadeusz Issat ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny. Posiada tytuł specjalisty z zakresu ginekologii i położnictwa oraz endokrynologii ginekologicznej z medycyną rozrodu. Tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych otrzymał za badania nad ambulatoryjną histeroskopią w diagnostyce i leczeniu patologii jamy macicy. Obecnie obejmuje stanowisko zastępcy kierownika w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej CSK MSWiA w Warszawie. Ponadto prowadzi w stolicy oddział ginekologii CSK MSWiA oraz zajmuje się prowadzeniem zajęć i organizacją pracy w Szkole Rodzenia przy Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej CSK MSWiA (również w Warszawie).

Dr hab. n. med. Tadeusz Issat jest autorem i współautorem licznych prac naukowych oraz współtwórcą nowatorskich terapii poświęconych zagadnieniom z dziedziny ginekologii i położnictwa. Sukcesywnie podnosi kwalifikacje poprzez czynny udział w szkoleniach oraz kursach specjalistycznych. Posiada Certyfikat FMF Londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej (Fetal Medicine Foundation).

Zabiegi, w których specjalizuje się dr hab. n. med. T. Issat

Dr hab. n. med. Tadeusz Issat w codziennej pracy zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych oraz położnictwem.

Zdjęcia dr hab. n. med. Tadeusz Issat

Klinika Medifem - dr hab. n. med. Tadeusz Issat

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr hab. n. med. Tadeusz Issat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska