dr n. med. Teresa Bis-Oleniacz

laryngolog - Warszawa

dr n. med. Teresa Bis-Oleniacz laryngolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Teresa Bis-Oleniacz

Dr n. med. Teresa Bis-Oleniacz jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Tytuł lekarza medycyny oraz uprawnienia wykonywania zawodu uzyskała w 1987 roku. Trzy lata później zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny I stopnia w zakresie otolaryngologii, natomiast w 1996 roku uzyskała tytuł specjalisty II stopnia tej dziedziny. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. pełniąc wieloletnią funkcję konsultanta z zakresu otolaryngologii w Poradni Laryngologicznej Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz pracując w Klinice Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jest autorką i współautorką licznych publikacji i podręczników naukowych, w tym m.in. "ABC zabiegów w pediatrii: podręcznik dla studentów medycyny, pielęgniarek i lekarzy". Do jej zainteresowań klinicznych należy głównie laryngologia dziecięca. Systematycznie aktualizuje i poszerza wiedzę na ten temat, uczestnicząc w konferencjach i zjazdach naukowych naukowych organizowanych m.in. przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne oraz Polskie Towarzystwo Otolaryngologów Dziecięcych.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. T. Bis-Oleniacz

Dr n. med. Teresa Bis-Oleniacz zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób ucha, nosa, gardła i krtani oraz innych narządów głowy i szyi. Przeprowadza bardzo dokładne badanie słuchu u dzieci i zajmuje się badaniem czynnościowym nosa (rynomanometria). Ponadto wykonuje wziernikowanie ucha (otoskopia), rynoskopię oraz badanie audiometryczne. Pomaga pacjentom z zapaleniem ucha, przerostem migdałków oraz z zapaleniem gardła, głowy i krtani. Usuwa polipy z przewodu słuchowego, a także posiada duże doświadczenie m.in. w korekcji przegrody nosowej, tracheostomii oraz tonsillektomii.

Mille Medica - dr n. med. Teresa Bis-Oleniacz

Laryngologia

Leczenia chrapania i bezdechu sennego
Leczenie chrapania / bezdechu sennego metodą radiochirurgii RaVoR 
1900 zł - Radiochirurgia – podniebienie + migdałki
1 600
Badanie apnografem
450
Operacje i leczenie zatok
Operacja w leczeniu przewlekłego zapalenia zatok
od 4 500
Operacje i leczenie chorób nosa 
zabieg wykonywany metodą radiochirurgii
Plastyka małżowin nosowych chirurgicznie
1 050
Usuwanie polipów nosa chirurgicznie 
Radiochirurgia
1 600

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Teresa Bis-Oleniacz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska