dr n. med. Tomasz Konaszczuk

ortopeda, traumatolog - Lublin

dr n. med. Tomasz Konaszczuk ortopeda, traumatolog

Nr PWZ: 9471590

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Tomasz Konaszczuk

Dr n. med. Tomasz Konaszczuk to absolwent lubelskiej Akademii Medycznej, dyplom lekarza medycyny uzyskał w 1990 roku. Cztery lata później zdobył pierwszy stopień specjalizacji z ortopedii i traumatologii, a w 1998 roku uzyskał drugi stopień specjalizacji w tej samej dziedzinie. Był uczestnikiem wielu zagranicznych programów stażowych, które odbywały się w ośrodkach europejskich, a także w Stanach Zjednoczonych i na Bliskim Wschodzie. Jest posiadaczem wielu specjalistycznych certyfikatów potwierdzających zdobyte umiejętności.

Pracował na Oddziale Ortopedii Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim, był również Dyrektorem ds. medycznych i Ordynatorem Szpitala w Pyrzycach. Od 2010 roku pełni funkcję Ordynatora Ortopedii Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. T. Konaszczuk

Dr n. med. Tomasz Konaszczuk to specjalista traumatolog z wieloletnim doświadczeniem. Udziela pomocy pacjentom ze schorzeniami narządów ruchu spowodowanymi urazami oraz przebytymi chorobami. Wykonuje zabiegi rekonstrukcyjne, naprawcze i operacyjne w obrębie stawów kończyn górnych i dolnych.

Zdjęcia dr n. med. Tomasz Konaszczuk

Żagiel Med Szpital - dr n. med. Tomasz Konaszczuk

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Tomasz Konaszczuk

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.