dr n. med. Tomasz Sirek

chirurg plastyczny - Bielsko-Biała

dr n. med. Tomasz Sirek chirurg plastyczny

Znajomość języków: polski, angielski, niemieckiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Tomasz Sirek

Dr n. med. Tomasz Sirek to utalentowany młody lekarz, aktualnie będący w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej, którą realizuje w Oddziale Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Szpitalu Uniwersyteckim Ružinov w Bratysławie. W zawodzie pracuje od roku 2011, kiedy ukończył studia na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Zrealizował staż podyplomowy w szpitalu MSWiA w Katowicach. W 2015 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych za obronę swojej pracy pt.: "Analiza zmian skórnych usuniętych w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w latach 2009-2012".

Doktor Sirek zdobywał doświadczenie zawodowe w renomowanych ośrodkach nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju. Praktykował, między innymi, w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, University Medical Center Utrecht w Holandii oraz w Szpitalu św. Anny w Brnie w Czechach. Ponadto odbył staże zawodowe w Stanach Zjednoczonych (Cleveland Clinic, University of Pittsburgh Medical Center), a także w Niemczech (Vivantes Brustzentrum, Vivantes Klinikum Am Urban) oraz w Turcji (Reene Clinic). Sukcesywnie podnosi kwalifikacje, biorąc udział w certyfikowanych kursach i szkoleniach krajowych oraz międzynarodowych. Zawodowo związany jest ze Szpitalem Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku-Białej.

Doktor Tomasz Sirek należy do wielu prestiżowych towarzystw, między innymi do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W 2014 roku objął stanowisko Narodowego Delegata IPRAS Trainees Association Międzynarodowej Konfederacji Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej  i  Estetycznej IPRAS.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. T. Sirek

Dr n. med. Tomasz Sirek przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Do jego oferty należą zabiegi plastyczne piersi: powiększenie (silikonowymi implantami i pobranym od pacjentki tłuszczem), podniesienie, a także zmniejszenie biustu. Ponadto doktor Sirek wykonuje zabiegi rekonstrukcji piersi u pacjentek po chirurgicznym leczeniu raka piersi. Przeprowadza zabiegi rekonstrukcyjne obejmujące leczenie defektów powstałych w wyniku wad wrodzonych, choroby nowotworowej czy urazów (np. korekcja blizn poparzeniowych). Zajmuje się także leczeniem nowotworowych, barwnikowych i wirusowych zmian skórnych.

Doktor Sirek świadczy usługi z zakresu ginekologii estetycznej. Wykonuje zabiegi labioplastyki, czyli korekcji warg sromowych. Ponadto przeprowadza zabiegi chirurgicznego modelowania sylwetki. Zajmuje się również plastyką powłok brzusznych, a także odsysaniem i przeszczepem tkanki tłuszczowej.

Zdjęcia dr n. med. Tomasz Sirek

Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej - dr n. med. Tomasz Sirek

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.