lek. Tomasz Wiśniewski

urolog - Warszawa, Warszawa

lek. Tomasz Wiśniewski urolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. med. Tomasz Wiśniewski

Lek. med. Tomasz Wiśniewski kontynuuje działalność medyczną nieprzerwanie od 1993 roku, kiedy ukończył studia w Akademii Medycznej w Warszawie. To specjalista I stopnia chirurgii ogólnej (tytuł uzyskał w 1998 roku). Ponadto posiada specjalizację II stopnia w zakresie urologii.

Zawodowo przez wiele lat związany był z Kliniką Nowotworów Układu Moczowego w Centrum Onkologii – Instytutem w Warszawie oraz Kliniką Urologii i Urologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. 

Doktor Wiśniewski należy do Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Jest autorem licznych doniesień naukowych. Sukcesywnie poszerza swoje kwalifikacje i bierze czynny udział w wielu konferencjach i kongresach medycznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. Tomasz Wiśniewski

Lek. med. Tomasz Wiśniewski przeprowadza kompleksową diagnostykę oraz leczenie pacjentów urologicznych. Wykonuje takie badania jak cytoskopia czy transrektalne USG stercza z biopsją. Opiekuje się pacjentami po leczeniu zabiegowym gruczołu krokowego, pęcherza moczowego oraz jąder. Konsultuje mężczyzn z zaburzeniami erekcji oraz problemami z przedwczesnym wytryskiem.

Doktor przeprowadza zabiegi chirurgiczne z zakresu urologii. Specjalizuje się w operacyjnym leczeniu raka prostaty oraz nowotworu pęcherza moczowego. W przebiegu choroby nowotworowej nerki przeprowadza nefrektomię. Wykorzystuje także mniej inwazyjne metody leczenia, między innymi TURT (przezcewkowa resekcja guza pęcherza moczowego) oraz ESWL, czyli bezoperacyjne rozbijanie kamieni nerkowych.

Zdjęcia lek. Tomasz Wiśniewski

Centrum Medyczne BEST-MED - lek. Tomasz Wiśniewski

Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna - lek. Tomasz Wiśniewski

Urologia

Leczenie i operacje prącia
Wydłużenie wędzidełka prącia 
Inne nazwy:

plastyka krótkiego wędzidełka, wydłużenie wędzidełka napletka, leczenie krótkiego wędzidełka penisa, plastyka wędzidełka penisa, elongacja wędzidełka, operacja krótkiego wędzidełka, frenuloplastyka, plastyka wędzidełka prącia, krótkie wędzidełko prącie leczenie

500

Diagnostyka i badania

Badania urologiczne
Cystoskopia z konsultacją 
Inne nazwy:

uretrocystoskopia + konsultacja u urologa, badanie cystoskopowe + wizyta urologiczna, wziernikowanie cewki moczowej / pęcherza moczowego + konsultacja u specjalisty, badanie cystoskopem z konsultacja wyniku u specjalisty, endoskopowa ocena dolnych dróg moczowych wraz z konsultacjalekarską

600
USG narządów wewnętrznych
USG prostaty transrektalne z konsultacją 
Inne nazwy:

badanie USG prostaty transrektalne TRUS z konsultacja specjalisty, USG transrektalne stercza TRUS + konsultacja lekarska, badanie ultrasonograficzne gruczołu krokowego transrektalne z konsultacja urologiczną, konsultacja z diagnostyką USG stercza transrektalna, diagnostyka USG prostaty sondą przezodbytniczą z konsultacja wyniku, USG prostaty przez odbyt + konsultacja, USG pęcherzyków nasiennych w niepłodności męskiej transrektalne (badanie wykonywane sondą przezodbytniczą) z konsultacją

230
Biopsje
Biopsja chirurgiczna prostaty 
Inne nazwy:

biopsja otwarta gruczołu krokowego, badanie biopsyjne otwarte gruczołu krokowego, biopsja chirurgiczna stercza, chirurgiczne pobranie tkanki prostaty do badania, otwarte pobranie tkanki do badania w diagnostyce raka prostaty

600

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Tomasz Wiśniewski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.