lek. Tomasz Wiśniewski

urolog - Warszawa

lek. Tomasz Wiśniewski urolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. med. Tomasz Wiśniewski

Lek. med. Tomasz Wiśniewski kontynuuje działalność medyczną nieprzerwanie od 1993 roku, kiedy ukończył studia w Akademii Medycznej w Warszawie. To specjalista I stopnia chirurgii ogólnej (tytuł uzyskał w 1998 roku). Ponadto posiada specjalizację II stopnia w zakresie urologii.

Zawodowo przez wiele lat związany był z Kliniką Nowotworów Układu Moczowego w Centrum Onkologii – Instytutem w Warszawie oraz Kliniką Urologii i Urologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. 

Doktor Wiśniewski należy do Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Jest autorem licznych doniesień naukowych. Sukcesywnie poszerza swoje kwalifikacje i bierze czynny udział w wielu konferencjach i kongresach medycznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. Tomasz Wiśniewski

Lek. med. Tomasz Wiśniewski przeprowadza kompleksową diagnostykę oraz leczenie pacjentów urologicznych. Wykonuje takie badania jak cytoskopia czy transrektalne USG stercza z biopsją. Opiekuje się pacjentami po leczeniu zabiegowym gruczołu krokowego, pęcherza moczowego oraz jąder. Konsultuje mężczyzn z zaburzeniami erekcji oraz problemami z przedwczesnym wytryskiem.

Doktor przeprowadza zabiegi chirurgiczne z zakresu urologii. Specjalizuje się w operacyjnym leczeniu raka prostaty oraz nowotworu pęcherza moczowego. W przebiegu choroby nowotworowej nerki przeprowadza nefrektomię. Wykorzystuje także mniej inwazyjne metody leczenia, między innymi TURT (przezcewkowa resekcja guza pęcherza moczowego) oraz ESWL, czyli bezoperacyjne rozbijanie kamieni nerkowych.

Zdjęcia lek. Tomasz Wiśniewski

Centrum Medyczne BEST-MED

Konsultacje

Konsultacja urologiczna
od 120 do 160 

Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych
Powiększanie penisa kwasem hialuronowym 
Inne nazwy:
Konsultacja urologiczna - cena od 120 do 160 

Konsultacja urologiczna - cena od 120 do 160 
cena uzależniona od ilości zużytego preparatu;
dostrzyknięcie preparatu do pół roku po zabiegu - 1200 zł
od 4 000

Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

Urologia

Leczenie i operacje prącia
Wydłużenie wędzidełka prącia
700

Diagnostyka i badania

Badania urologiczne
Cystoskopia z konsultacją
600
USG narządów wewnętrznych
USG prostaty transrektalne z konsultacją
230
Biopsje
Biopsja chirurgiczna prostaty 
ze znieczuleniem
600

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Tomasz Wiśniewski