lek. Waldemar Przybysz

ortopeda, traumatolog - Warszawa

lek. Waldemar Przybysz ortopeda, traumatolog

Nr PWZ: 9196363

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Waldemar Przybysz

Lek. Waldemar Przybysz posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zawodzie, zarówno ambulatoryjne, jak i kliniczne. W 1997 roku uzyskał tytuł specjalisty I stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, zaś w 2002 roku zdobył II stopień specjalizacji w tej dziedzinie. Od wielu lat jest zawodowo związany z Kliniką Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. Prof. Adama Grucy w Otwocku. Poszerza wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach, certyfikowanych kursach oraz zjazdach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. W. Przybysz

Lek. Waldemar Przybysz zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem urazów oraz chorób aparatu ruchu u dzieci. Podczas konsultacji wykonuje niezbędne badanie ultrasonograficzne.

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci - lek. Waldemar Przybysz

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Waldemar Przybysz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.