dr n. med. Waldemar Weiss

ortopeda, traumatolog - Bydgoszcz

dr n. med. Waldemar Weiss ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Waldemar Weiss

Dr n. med. Waldemar Weiss jest absolwentem Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Ukończył uczelnię w 1977 roku, otrzymując tytuł lekarza medycyny oraz dyplom. W 1984 roku przystąpił do egzaminu specjalizacyjnego, dzięki czemu stał się specjalistą II stopnia w zakresie chirurgii urazowo-ortopedycznej. Kilka lat później, w 1992 roku, przedstawił komisji egzaminacyjnej bydgoskiej AM swoją rozprawę doktorską, za którą przyznano mu tytuł naukowy doktora nauk medycznych.

Jest członkiem Bydgoskiej Izby Lekarskiej w Bydgoszczy. Od 2002 roku do chwili obecnej obejmuje stanowisko ordynatora Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu z Centrum Kompleksowego Leczenia Urazów Sportowych w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im dr. Jana Biziela w Bydgoszczy. Pacjentów przyjmuje również w prywatnym gabinecie oraz w kilku uznanych bydgoskich placówkach.

Osiągnięcia lekarza

Dr n. med. Waldemar Weiss to specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej z wieloletnim stażem zawodowym. Z jego wiedzy i doświadczenia korzystają kolejne pokolenia lekarzy. Od 13 lat pełni zaszczytną funkcję Konsultanta Wojewódzkiego województwa kujawsko-pomorskiego w zakresie ortopedii. Wśród jego licznych osiągnięć zawodowych można wymienić utworzenie jedynego w Polsce Centrum Leczenia Urazów Sportowych, co miało miejsce 8 lat temu. Wiedzę i umiejętności praktyczne zdobywał w uznanych krajowych i zagranicznych ośrodkach medycznych. Od 1990 roku spędził kilkanaście miesięcy w klinikach w Stanach Zjednoczonych i w Europie Zachodniej.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. W. Weiss

Dr n. med. Waldemar Weiss specjalizuje się leczeniu ortopedycznym. Zajmuje się ortopedią i traumatologią narządu ruchu. Pomaga pacjentom borykającym się z dolegliwościami bólowymi wywołanymi urazami i kontuzjami sportowymi. Udziela pacjentom konsultacji ortopedycznych, leczy choroby zwyrodnieniowe, ból kolana i różnego typu urazy (skręcenia i złamania). Można się do niego zgłosić w przypadku bólu kręgosłupa, osteoporozy i artrozy. Leczy wady kręgosłupa, dysplazje stawu biodrowego oraz wady postawy. Zajmuje się również, między innymi, rekonstrukcją więzadła krzyżowego, alloplastyką stawów oraz zespoleniem odłamów kostnych.


Zdjęcia dr n. med. Waldemar Weiss

Stadmedica Centrum Medyczne

Konsultacje

Konsultacja ortopedyczna
160 Rozwiń szczegóły

Ortopedia

Operacje i leczenie kolana
Artroskopia diagnostyczna stawu kolanowego
Inne nazwy:
Konsultacja ortopedyczna - cena 160

Konsultacja ortopedyczna - cena 160
3 000 Rozwiń szczegóły
Artroskopia lecznicza stawu kolanowego
Inne nazwy:
Konsultacja ortopedyczna - cena 160

Konsultacja ortopedyczna - cena 160
3 000 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Waldemar Weiss