dr n. med. Witold Brzeziński

chirurg ogólny - Szczecin

dr n. med. Witold Brzeziński chirurg ogólny

Nr PWZ: 2969371

Znajomość języków: polski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Witold Brzeziński

Dr n. med. Witold Brzeziński jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie. W 1987 roku otrzymał dyplom i uprawnienia lekarza medycyny. Cztery lata później został specjalistą I stopnia chirurgii ogólnej, natomiast w 1995 roku ukończył specjalizację II stopnia. W tym samym roku obronił rozprawę doktorską otrzymując tytuł doktora nauk medycznych. Jest osobą ambitną i dążącą zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, dlatego regularnie uczestniczy w szkoleniach specjalistycznych i konferencjach naukowych organizowanych np. przez Towarzystwo Chirurgów Polskich. Doświadczenia praktyczne nabył pracując między innymi na Oddziale chirurgii urazowo- ortopedycznej w Szpitalu Specjalistycznym im. prof. Alfreda Sokołowskiego. Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych związanych z historią medycyna oraz chirurgią. Duża część jego dorobku został opublikowana w czasopismach specjalistycznych np. w Standardy Medyczne- Problemy Chirurgii Dziecięcej oraz w Chirurgia Narządu Ruchu. 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. W. Brzeziński

Jako znakomity i posiadający duże doświadczenie specjalista  wykonuje szereg zabiegów z zakresu chirurgii. Największą uwagę skupia na leczeniu następstw urazowych, a także ich powikłań. Wykonuje między innymi endoprotezoplastykę stawów biodrowych i kolanowych oraz zabiegi artroskopowe stawów skokowych, kolanowych oraz barkowych.

Centrum Medyczne Evomed - dr n. med. Witold Brzeziński

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Witold Brzeziński

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.