lek. dent. Wojciech Budny

stomatolog - Szczecin

lek. dent. Wojciech Budny stomatolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Wojciech Budny

Lek. dent. Wojciech Budny jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Ukończył uczelnię w 2005 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza stomatologa. Zdobywał wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w szeregu kursów i szkoleń, które odbył zarówno w kraju, jak i za granicą.

Do jego pozazawodowych zainteresowań należy jazda motocyklem – to dla niego pasja, której poświęca się w wolnych chwilach.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. W. Budny

Lek. dent. Wojciech Budny przeprowadza zabiegi stomatologiczne. Jego ulubioną dziedziną jest chirurgia stomatologiczna, ponadto specjalista poświęca wiele uwagi periodontologii oraz zajmuje się leczeniem zachowawczym. Szybko nawiązuje kontakt z pacjentami, zarówno dorosłymi, jak i dziećmi.

Zdjęcia lek. dent. Wojciech Budny

Gabinet Zdrowego Uśmiechu Biała Szuflada - Szczecin - lek. dent. Wojciech Budny

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Wojciech Budny

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska