dr n. med. Zbigniew Mentrak

chirurg onkolog, chirurg ogólny - Warszawa

dr n. med. Zbigniew Mentrak chirurg onkolog, chirurg ogólny

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Zbigniew Mentrak

Dr n. med. Zbigniew Mentrak jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, który ukończył w 1991 roku. Swoją przyszłość już w trakcie studiów wiązał z chirurgią, czego następstwem było złożenie w 1994 roku egzaminu i zdobycie specjalizacji z chirurgii ogólnej. Posiada również tytuł specjalisty chirurgii onkologicznej. W 2001 roku obronił swoją pracę doktorską i uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych.

Doktor Mentrak nie ustaje w ciągłym pogłębianiu wiedzy. Często uczestniczy w szkoleniach, certyfikowanych kursach oraz kongresach medycznych, na których podnosi kwalifikacje zawodowe. Swoim doświadczeniem i wiedzą dzieli się, publikując artykuły i doniesienia naukowe.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Z. Mentrak

Dr n. med. Zbigniew Mentrak konsultuje pacjentki ze zdiagnozowaną chorobą lub podejrzeniem raka piersi. Przeprowadza pełną diagnostykę oraz chirurgiczne leczenie nowotworu piersi. 

Zdjęcia dr n. med. Zbigniew Mentrak

Onkolmed Lecznica Onkologiczna - dr n. med. Zbigniew Mentrak

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna 
Inne nazwy:

konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

200
Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej 
Inne nazwy:

konsultacja chirurga onkologa, konsultacja chirurgiczno onkologiczna, chirurg onkolog wizyta prywatna

200

Onkologia

Leczenie nowotworów piersi
Operacja usunięcia guzka / guza piersi 
Inne nazwy:

wycięcie guzka piersi, guz łagodny piersi usunięcie, leczenie operacyjne łagodnych guzków piersi, usunięcie łagodnego guza piersi, wycięcie raka przewodowego in situ (carcinoma intraductale, DCIS), wycięcie nieinwazyjnego nowotworu piersi, usuwanie chirurgiczne guzków piersi, leczenie operacyjne guzków piersi, wycięcie guzka piersi z badaniem histopatologicznym, usuwanie łagodnych guzków piersi w znieczuleniu miejscowym, leczenie chirurgiczne łagodnych zmian w obrębie piersi, guzek piersi wycinanie, biopsja chirurgiczna guza łagodnego piersi, tumorektomia,

Konsultacja chirurgiczna - cena 200

Konsultacja chirurgiczna - cena 200

Diagnostyka i badania

Biopsje
Biopsja cienkoigłowa piersi 
Inne nazwy:

biopsja piersi cienkoigłowa bez USG, biopsja piersi aspiracyjna cienkoigłowa (BAC), biopsja cienkoigłowa (BAC) piersi, biopsja cienkoigłowa gruczołu sutkowego, badanie biopsyjne piersi cienkoigłowe, cienkoigłowe pobranie tkanki do badania w diagnostyce raka piersi

200

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Zbigniew Mentrak

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.