dr n. med. Zbigniew Mentrak

chirurg onkolog, chirurg ogólny - Warszawa

dr n. med. Zbigniew Mentrak chirurg onkolog, chirurg ogólny

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Zbigniew Mentrak

Dr n. med. Zbigniew Mentrak jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, który ukończył w 1991 roku. Swoją przyszłość już w trakcie studiów wiązał z chirurgią, czego następstwem było złożenie w 1994 roku egzaminu i zdobycie specjalizacji z chirurgii ogólnej. Posiada również tytuł specjalisty chirurgii onkologicznej. W 2001 roku obronił swoją pracę doktorską i uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych.

Doktor Mentrak nie ustaje w ciągłym pogłębianiu wiedzy. Często uczestniczy w szkoleniach, certyfikowanych kursach oraz kongresach medycznych, na których podnosi kwalifikacje zawodowe. Swoim doświadczeniem i wiedzą dzieli się, publikując artykuły i doniesienia naukowe.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Z. Mentrak

Dr n. med. Zbigniew Mentrak konsultuje pacjentki ze zdiagnozowaną chorobą lub podejrzeniem raka piersi. Przeprowadza pełną diagnostykę oraz chirurgiczne leczenie nowotworu piersi. 

Zdjęcia dr n. med. Zbigniew Mentrak

Onkolmed Lecznica Onkologiczna - dr n. med. Zbigniew Mentrak

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna
200
Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej
200

Onkologia

Leczenie nowotworów piersi
Operacja usunięcia guzka / guza piersi
Inne nazwy:
Konsultacja chirurgiczna - cena 200

Konsultacja chirurgiczna - cena 200

Diagnostyka i badania

Biopsje
Biopsja cienkoigłowa piersi
200

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Zbigniew Mentrak