lek. Ziemisław Stępniewski

ortopeda - Wrocław

lek. Ziemisław Stępniewski ortopeda

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Ziemisław Stępniewski

Lek. Ziemisław Stępniewski jest ortopedą posiadającym ponad czterdziestoletnie doświadczenie zawodowe. Akademię medyczną ukończył w 1967 roku. W 1973 roku otrzymał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ortopedycznej, a następnie uzyskał specjalizację z chirurgii urazowo-ortopedycznej. Miało to miejsce w 1977 roku.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Z. Stępniewski

Lek. Ziemisław Stępniewski zajmuje się leczeniem urazów i chorób narządu ruchu. Wykorzystuje metody zachowawcze, jak również przeprowadza operacyjne zespolenia złamań oraz rekonstrukcje ścięgien. Konsultuje pacjentów w przypadkach bólów i złamań kręgosłupa, a także osteoporozy i chorób zwyrodnieniowych. Diagnozuje i prowadzi terapię wad postawy, stanów zapalnych kości oraz skręceń i urazów stawów.

Zdjęcia lek. Ziemisław Stępniewski

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią - lek. Ziemisław Stępniewski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Ziemisław Stępniewski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska