Leonarda Bujnowicz Mirmed

3,0 / 5  - 29 opinii
Wygląd zewnętrzny Mirmed Gabinet konsultacyjny Mirmed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Mirmed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Mirmed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Mirmed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Mirmed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Mirmed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Mirmed Gabinet konsultacyjny Mirmed Gabinet konsultacyjny Mirmed Leonarda Bujnowicz Mirmed - logo

Opis placówki

Mieszcząca się w Tomaszowie Mazowieckim wielospecjalistyczna poradnia Mirmed cieszy się zaufaniem pacjentów od 1999 roku. Wtedy została uruchomiona poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej, a już rok później poszerzyliśmy ofertę o Poradnię Stomatologiczną i Ginekologiczną oraz jedną z nielicznych certyfikowanych w naszym kraju Poradni Leczenia Bólu. Medyczna oferta Mirmedu sukcesywnie się poszerzała.

W 2004 roku oferta naszej placówki została wzbogacona o usługi medyczne z zakresu nocnej i świątecznej pomocy medycznej  oraz transportu sanitarnego. Od czerwca tego roku zaczęła również funkcjonować długoterminowa opieka pielęgniarska w domu pacjenta. Po rozbudowie i modernizacji obiektu poszerzyliśmy działalność o Zabiegowy Oddział Procedur Jednodniowych oferujący pacjentom świadczenia szpitalne z zakresu chirurgii ogólnej, urologii i ginekologii. Od tego czasu możemy kompleksowo objąć pacjentki opieką ginekologiczno-położniczą, na którą składają się: specjalistyczna poradnia, szkoła rodzenia i zabiegowy oddział procedur jednodniowych. Nasze położne udzielają porad w zakresie  edukacji przedporodowej oraz obejmują opieką patronażową młode mamy i ich dzieci.

Nasi pacjenci mogą także skorzystać z szeregu specjalistycznych poradni, w tym Poradni Chirurgii Ogólnej, Medycyny Pracy, a także Ortopedycznej, Urologicznej i Neurologicznej. 

W ramach Zabiegowego Oddziału Procedur Jednodniowych  i wykonywanych zabiegów chirurgicznych zajmujemy się usuwaniem przepuklin i zmian nowotworowych (wraz z badaniem histopatologicznym), leczeniem przewlekłej niewydolności żylnej, chorób naczyń obwodowych czy zespołu stopy cukrzycowej.
Oferujemy laserowe usuwanie żylaków. Zabieg jest minimalnie inwazyjny, niezwykle skuteczny i w pełni bezpieczny. Pacjenci nie muszą poddawać się długotrwałej rekonwalescencji, gdyż już po zabiegu (trwającym około godziny) mogą się udać do domu. Prowadzimy leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu metodą Urolastic. Zabieg polega na wypełnieniu tkanek miękkich wokół cewki moczowej specjalnym syntetycznym materiałem Urolastic, który nie ulega biodegradacji, nie przemieszcza się, a w razie konieczności można go usunąć. Preparat jest podawany w znieczuleniu miejscowym i ma za zadanie poprawić zamknięcie cewki moczowej, dzięki czemu pacjentki odzyskują kontrolę nad pęcherzem moczowym. Zaletą zabiegu jest jego bezbolesność, długotrwały efekt terapeutyczny i brak konieczności rekonwalescencji.

Oferujemy diagnostyczne zabiegi urologiczne i ginekologiczne, w tym biopsję gruczołu krokowego oraz wziernikowanie pęcherza moczowego (cystoskopia), a także zabiegi diagnostyczno-lecznicze w obrębie pochwy, szyjki i jamy macicy wraz z oceną histopatologiczną oraz zabiegi histeroskopii. W ramach zabiegów z zakresu urologii pacjenci mają możliwość poddania się operacji prostaty, guzów pęcherza czy torbieli nerek. Nasi specjaliści przeprowadzają zabiegi w obrębie męskich narządów płciowych (stulejka, wodniaki jąder, skrzywienie prącia etc.), zajmują się usuwaniem kamicy moczowodowej i pęcherza moczowego, operacjami zwężeń cewki moczowej oraz żylaków powrózka nasiennego.

W swojej ofercie posiadamy także szeroki zakres badań diagnostycznych. Pacjenci mogą się poddać badaniom ultrasonograficznym wybranych narządów, badaniom oceny przepływu moczu przez cewkę moczową (uroflowmetrii) lub wykonać badania w obrębie diagnostyki laboratoryjnej. W ramach szeroko rozumianej profilaktyki wykonujemy badania cytologiczne u kobiet oraz kolposkopię. To nieinwazyjna, bezbolesna metoda, która daje możliwość dokładnego zbadania dolnej części narządów rozrodczych kobiety. Badanie pozwala na wczesne rozpoznanie stanów przednowotworowych, zwłaszcza w przypadku nieprawidłowych wyników cytologii i może być wykonywane u pacjentek w każdym wieku.

Przychodnia Mirmed oferuje pacjentom kompleksowe usługi medyczne – lekarskie i pielęgniarskie, porady  specjalistów, transport sanitarny oraz zabiegi w trybie chirurgii jednego dnia, a także badania diagnostyczne.

Cieszymy się zaufaniem pacjentów już od wielu lat.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej placówki.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W Mirmed wiemy, jak istotne znaczenie w nowoczesnych i skutecznych procesach leczenia odgrywa sprzęt medyczny. Nasza placówka jest wyposażona w szereg niezbędnych przyrządów medycznych, które pozwalają nam zaoferować bogaty wachlarz świadczeń, zabiegów oraz badań diagnostycznych.

Udogodnienia dla pacjentów

Wielospecjalistyczna przychodnia Mirmed stopniowo poszerzała swoją ofertę medyczną. Wraz z modernizacją i rozbudową ośrodka przygotowaliśmy też dla naszych pacjentów szereg udogodnień:

  • przestronne sale i gabinety – aby leczące się u nas osoby czuły się w trakcie zaplanowanych wizyt i zabiegów komfortowo i pewnie,
  • kompetentna kadra – nasi specjaliści to doświadczeni w swoich dziedzinach lekarze i pielęgniarki, którzy traktują każdego pacjenta z należytą uwagą i udzielają porad na wszystkich etapach postępowania medycznego,
  • dogodne formy rejestracji – pacjenci naszej placówki mogą się umawiać na wizyty za pośrednictwem rejestracji telefonicznej, przez osoby trzecie lub za pomocą formularza elektronicznego.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Leonarda Bujnowicz Mirmed w Tomaszowie Mazowieckim.

Konsultacje

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Leonarda Bujnowicz Mirmed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Leonarda Bujnowicz Mirmed

Nasza placówka systematycznie poszerzała swoją ofertę, dzięki czemu dziś posiadamy szeroki zakres usług i świadczeń medycznych. Przychodnia Mirmed oferuje pacjentom pomoc w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Długoterminowej Opieki Pielęgniarskiej, kompleksowych badań diagnostycznych (USG, diagnostyka laboratoryjna, a także badań kolposkopii, uroflowmetrii, histeroskopii czy cytologii).

Udzielamy pacjentom porad w ramach specjalistycznych poradni: Chirurgicznej, Urologicznej, Neurologicznej oraz Ortopedycznej i Ginekologiczno-Położniczej. Nasi lekarze wykonują zabiegi w ramach chirurgii jednego dnia oraz w trybie pobytu szpitalnego w zakresie urologii, chirurgii ogólnej i onkologicznej oraz ginekologii i położnictwa. Stawiamy nacisk na innowacyjne małoinwazyjne procedury zabiegowe zapewniające pacjentom szybszy powrót do pełnej sprawności.

W naszej przychodni można wykonać badania w ramach Medycyny Pracy, a także odbyć wizytę kontrolną lub leczniczą w Poradni Stomatologicznej, w której podejmujemy się leczenia zachowawczego, wykonujemy zabiegi protetyczne, chirurgii stomatologicznej oraz procedury z zakresu szeroko rozumianej profilaktyki.

Prowadzimy kompleksową opiekę nad kobietami ciężarnymi w ramach edukacji przedporodowej, szkoły rodzenia oraz opieki patronażowej dla młodych matek.

Dokładną ofertę medyczną naszej placówki znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Opinie z internetu

Placówka Mirmed została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 3.0 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 29 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

3,0

29 ocen
(z 2 źródeł)
2,4 / 5  (17 ocen placówki na Google.pl)
3,5 / 5  (12 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Wielospecjalistyczna placówka Mirmed współpracuje z wykwalifikowanymi lekarzami oraz doświadczonym zespołem pielęgniarek i położnych. Nasz personel dokłada wszelkich starań, aby oferowane świadczenia były wykonywane z należytą starannością i na najwyższym poziomie. Nieustannie też doskonali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach i kursach.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Mirmed.

Certyfikaty

Wielospecjalistyczna przychodnia Mirmed to nowoczesna placówka, która oferuje pacjentom szeroki zakres świadczeń medycznych wykonywanych na najwyższym poziomie. To z myślą o naszych pacjentach chcemy się nieustanie rozwijać i doskonalić, a potwierdzeniem jakości wykonywanych przez nas procedur jest przyznany ośrodkowi certyfikat ISO 9001:2008, dotyczący systemu zarządzania jakością (pierwsza certyfikacja miała miejsce w 2011 roku).

Klinika Mirmed

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

44 667pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Leonarda Bujnowicz Mirmed
ul. Mireckiego 90
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Godziny otwarcia

  • poniedziałek18:00-8:00
  • wtorek18:00-8:00
  • środa18:00-8:00
  • czwartek18:00-8:00
  • piątek18:00-8:00
  • sobotana telefon
  • niedzielana telefon

Dojazd

Wielospecjalistyczna placówka Mirmed mieści się w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Mireckiego 90. Odległość od Dworca PKP w Tomaszowie Mazowieckim wynosi niespełna trzy kilometry. Najbliższy Port Lotniczy znajduje się w Łodzi, około 60 kilometrów od placówki.