Aparaty ortodontyczne zdjęcia przed i po

Synonimy: aparaty na zęby, klamerki na zęby przed i po, założenie aparatu ortodontycznego efekty

Zebraliśmy poniżej 21 zdjęć przed i po zabiegu aparaty ortodontyczne, wykonanych przez 43 lekarzy (stomatolodzy, ortodonci i lekarze) współpracujących z Tourmedica w 95 klinikach i 5 miastach. Doradcy medyczni Tourmedica.pl pomogą Państwu w znalezieniu terminu oraz rejestracji konsultacji w zakresie stomatologia. Ofertujemy również kredyt na aparaty ortodontyczne, raty od 89 zł miesięcznie.

wybierz miasto, w którym chcesz wykonać
Sprawdź ofertę »
wybierz miasto, w którym chcesz wykonać
Sprawdź ofertę »

Powyższe zdjęcia przedstawiają aparaty ortodontyczne - efekty przed i po zabiegach, które zostały wykonane m.in. przez lekarzy współpracujących z Tourmedica.pl. Oferujemy aparaty ortodontyczne w ramach klinik w 5 miastach, m.in w Warszawie, we Wrocławiu, w Krakowie, w Gdańsku czy w Poznaniu.

Więcej informacji na ten temat

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.