Podbródek - lipoliza iniekcyjna zdjęcia przed i po

Synonimy: modelowanie konturu żuchwy przy pomocy lipolizy iniekcyjnej, rozpuszczanie tłuszczu na podbródku lipolizą iniekcyjną przed i po więcej »

Zebraliśmy poniżej 4 zdjęć przed i po zabiegu podbródek - lipoliza iniekcyjna, wykonanych przez 105 lekarzy (lekarze medycyny estetycznej, dermatolodzy i chirurdzy) współpracujących z Tourmedica w 153 klinikach i 5 miastach. Doradcy medyczni Tourmedica.pl pomogą Państwu w znalezieniu terminu oraz rejestracji konsultacji w zakresie medycyna estetyczna. Ofertujemy również kredyt na z zabiegiem podbródek - lipoliza iniekcyjna, raty od 89 zł miesięcznie.

wybierz miasto, w którym chcesz wykonać zabieg
Sprawdź ofertę »

Powyższe zdjęcia przedstawiają zabieg podbródek - lipoliza iniekcyjna - efekty przed i po zabiegach, które zostały wykonane m.in. przez lekarzy współpracujących z Tourmedica.pl. Oferujemy zabieg podbródek - lipoliza iniekcyjna w ramach klinik w 5 miastach, m.in w Warszawie, w Krakowie, we Wrocławiu, w Łodzi czy w Katowicach.

Więcej informacji na ten temat

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.