SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse

Usunięcie tłuszczaka zdjęcia przed i po

Synonimy: wycięcie tłuszczaka ręki przed i po, resekcja tłuszczaka zdjęcia, lipoma wycięcie efekty, wycięcie tłuszczaka więcej »

Zebraliśmy poniżej 3 zdjęć przed i po zabiegu usunięcie tłuszczaka, wykonanych przez 137 lekarzy (chirurdzy, dermatolodzy i lekarze medycyny estetycznej) współpracujących z Tourmedica w 177 klinikach i 5 miastach. Doradcy medyczni Tourmedica.pl pomogą Państwu w znalezieniu terminu oraz rejestracji konsultacji w zakresie dermatologia. Ofertujemy również kredyt na z zabiegiem usunięcie tłuszczaka, raty od 89 zł miesięcznie.

wybierz miasto, w którym chcesz wykonać zabieg
Sprawdź ofertę »

Powyższe zdjęcia przedstawiają zabieg usunięcie tłuszczaka - efekty przed i po zabiegach, które zostały wykonane m.in. przez lekarzy współpracujących z Tourmedica.pl. Oferujemy zabieg usunięcie tłuszczaka w ramach klinik w 5 miastach, m.in w Warszawie, w Krakowie, w Łodzi, we Wrocławiu czy w Poznaniu.

Więcej informacji na ten temat

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.