dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej - Wrocław, Warszawa

dr n. med. Wojciech Rybak chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Wojciech Rybak

Dr n. med. Wojciech Rybak jest specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej, flebologii i medycyny estetycznej, lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu ukończył w 2004 roku, uzyskując dyplom i tytuł lekarza medycyny. W 2006 roku rozpoczął specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym, a następnie w Szpitalu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w Oddziale Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej. W 2011 roku otrzymał tytuł Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej jako jeden z grupy pierwszych 90 certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Równocześnie dr Rybak rozwijał swoją karierę naukową: w 2011 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych na podstawie obrony pracy doktorskiej, zatytułowanej „Ocena skuteczności leczenia niewydolności żyły odpiszczelowej i odstrzałkowej przy użyciu lasera diodowego 980nm” i badającej skuteczność terapii oraz jakość życia pacjentów poddanych wewnątrznaczyniowym zabiegom leczenia żylaków.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie pracy w uznanych placówkach medycznych na terenie kraju. Od 2005 roku pełnił funkcję młodszego asystenta w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, w latach 2007-2013 pracował również w Klinice Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Akademii Medycznej we Wrocławiu. W listopadzie 2009 roku utworzył klinikę Ars Estetica, zajmującą się kompleksowo medycyną estetyczną i laseroterapią, a także flebologią i dermatochirurgią. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, prestiżowej Amerykańskiej Akademii Chirurgii Kosmetycznej (AACS) oraz Amerykańskiego Kolegium Flebologicznego (ACP). 

Czytaj więcej 

Osiągnięcia lekarza

Dr n. med. Wojciech Rybak jet lekarzem, który może się poszczycić licznymi osiągnięciami zawodowymi, przede wszystkim w zakresie flebologii. Jako pierwszy lekarz we Wrocławiu przeprowadził nowoczesny zabieg laserowego usunięcia żylaków kończyn dolnych, a jako pierwszy w Polsce wraz ze swoim ojcem prof. dr hab. n. med. Zbigniewem Rybakiem zastosował skleroterapię piankową pod kontrolą USG w leczeniu dużych żylaków kończyn dolnych.

Dr Rybak systematycznie podnosi swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych, a także sympozjach i konferencjach naukowych, co potwierdzają zdobyte przez niego dyplomy i certyfikaty. Odbył szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu flebologii, chirurgii plastycznej i estetycznej, a także medycyny estetycznej i laseroterapii, przeprowadzanych zarówno w Polsce, jak i za granicą, m.in. w Klinice Chirurgii Plastycznej dr Eduardo Kruliga w Caracas (Wenezuela), w Vein Clinics of America w USA, a także w klinikach na terenie Brazylii i Włoch. Wśród licznych kursów i szkoleń, których był uczestnikiem, warto wymienić m.in. QMP Aesthetic Surgery Symposium, dwuczęściowe seminarium kwalifikacyjne na temat diagnostyki i techniki leczenia chorób żył metodą obliteracji, kurs „Redukcja tkanki tłuszczowej” oraz Międzynarodowe Sympozjum Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, dr Rybak uczestniczył również w VII Międzynarodowym Kursie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, zorganizowanym przez Sekcję Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, w doskonalących warsztatach naukowo-szkoleniowych we współpracy z Podyplomową Szkołą Medycyny Estetycznej oraz w IV Polsko-Włoskim Spotkaniu Flebologicznym i XVIII Konferencji Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Jako doświadczony specjalista dr Rybak chętnie również dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi: od 2004r prowadzi kursy dla lekarzy z zakresu nowoczesnych metod leczenia żylaków oraz problemów naczyniowych kończyn dolnych, jest czynnym uczestnikiem i wykładowcą na kongresach Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, a od 2010 roku prowadzi również wykłady w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.. Dr Rybak jest też autorem wielu publikacji z zakresu flebologii, medycyny estetycznej i laseroterapii.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. W. Rybak

Jako doświadczony specjalista w zakresie flebologii dr n. med. Wojciech Rybak przeprowadza szeroki zakres zabiegów z tej dziedziny. Od początku kariery lekarskiej zainteresowany jest małoinwazyjnymi metodami leczenia żylaków kończyn dolnych. Do usuwania rozszerzonych naczyń na nogach wykorzystuje skleroterapię, zabiegi laserowe (laserowe zamykanie poszerzonych naczynek przy pomocy laserów Fotona SP Dynamis i lasera neodymowo-yagowego Gemini oraz laserowe leczenie żylaków metodą EVLT), stosuje także leczeni żylaków parą wodną przy pomocy technologii Steam Vein Sclerosis. Prowadzi również bezoperacyjne zabiegi leczenia żylaków za pomocą łączonych metod laseroterapii wewnątrzżylnej, skleropterapii oraz laseroterapii przezskórnej.

Dr Rybak przeprowadza liczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wypełnia zmarszczki i przywraca skórze odpowiednie nawilżenie przy pomocy iniekcji preparatów kwasu hialuronowego, do usuwania zmarszczek stosuje także toksynę botulinową. Z doskonałym skutkiem wykorzystuje lasery w leczeniu problemów estetycznych skóry takich jak trądzik, przebarwienia, rozstępy i blizny różnego rodzaju, zabiegi laserowe stosuje również do odmładzania skóry i poprawy jej kondycji. Przeprowadza zabiegi nieinwazyjnego liftingu ultradźwiękowego aparatem Ulthera, odmładza i regeneruje skórę osoczem bogatopłytkowym Regeneris, swoim pacjentom oferuje również nieinwazyjne modelowanie sylwetki i usuwanie zbędnej tkanki tłuszczowej przy pomocy zabiegów lipolizy iniekcyjnej. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów oraz jak najlepsze efekty przeprowadzanych zabiegów dr Rybak w trakcie pracy korzysta z najnowocześniejszych urządzeń pochodzących od czołowych światowych producentów wyposażenia medycznego oraz stosuje sprawdzone preparaty.

Efekty pracy lekarza - zdjęcia przed i po zabiegu

Zadowolenie pacjentów jest dla nas najważniejsze. Pragniemy, by każdy pacjent miał pełen obraz lekarza, któremu powierza swoje zdrowie. Poniżej prezentowane są zdjęcia przed i po zabiegach, które przeprowadzał dr n. med. Wojciech Rybak. Zobacz wszystkie zdjęcia przed i po zabiegach (0)

Zdjęcia dr n. med. Wojciech Rybak

Ars Estetica Wrocław - dr n. med. Wojciech Rybak

Konsultacje

Konsultacja angiologiczna
150 Rozwiń szczegóły
Konsultacja chirurgiczna
150 Rozwiń szczegóły
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym
150 Rozwiń szczegóły
Konsultacja dermatologiczna 
200 zł - badanie dermoskopowe
150 Rozwiń szczegóły
Konsultacja flebologiczna 
Inne nazwy:

Konsultacja 200 zł Konsultacja + badanie USG Doppler 300 zł Konsultacja + system Vectra XT 300 zł

prof. dr. hab. n. med. Zbigniew Rybak - konsultacja 150; Konsultacja + badanie USG Doppler 200 zł
dr n. med. Wojciech Rybak Konsultacja
200 zł
Konsultacja + badanie USG Doppler
300 zł
Konsultacja + system Vectra XT
300 zł
Dr Diana Kupczyńska Konsultacja
100 zł
Konsultacja + badanie USG doppler
200 zł
Dr. Maciej Antkiewicz Konsultacja + badanie USG Doppler
200 zł
200 Rozwiń szczegóły
Konsultacja gastroenterologiczna
150 Rozwiń szczegóły
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
150 Rozwiń szczegóły
Konsultacja z zakresu medycyny anty-aging
150 Rozwiń szczegóły

Chirurgia plastyczna

Chirurgiczne zmniejszenie / modelowanie policzków
od 4 000 Rozwiń szczegóły
Operacje plastyczne uszu
Korekcja odstających uszu 
Inne nazwy:

obie małżowiny
od 3 500 do 4 500  Rozwiń szczegóły
Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha
od 1 000 do 1 500  Rozwiń szczegóły
Operacje plastyczne piersi
Powiększanie piersi
Powiększanie piersi implantami anatomicznymi 
Inne nazwy:
Konsultacja chirurgiczna - cena 150

Konsultacja chirurgiczna - cena 150
cena obejmuje koszt zabiegu ze znieczuleniem + cenę implantów MENTOR w zależności od producenta + pobyt 1 doba
od 12 500 do 16 500  Rozwiń szczegóły
Powiększanie piersi implantami okrągłymi 
Inne nazwy:
Konsultacja chirurgiczna - cena 150

Konsultacja chirurgiczna - cena 150
cena obejmuje koszt zabiegu ze znieczuleniem + cenę implantów MENTOR w zależności od producenta + pobyt 1 doba
od 12 500 do 16 500  Rozwiń szczegóły
Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
5000 zł - cena przeszczepu + koszt liposukcji danej okolicy
od 9 000 Rozwiń szczegóły
Wymiana implantów piersiowych 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
implanty firmy Mentor
od 15 000 Rozwiń szczegóły
Usunięcie implantów piersiowych
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
od 5 000 Rozwiń szczegóły
Podniesienie piersi
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
od 9 000 do 16 000  Rozwiń szczegóły
Podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
od 12 500 Rozwiń szczegóły
Podniesienie piersi z pomniejszeniem
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
od 9 000 do 16 000  Rozwiń szczegóły
Zmniejszenie piersi
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
od 9 000 do 15 000  Rozwiń szczegóły
Zmniejszenie otoczek sutkowych
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
od 4 000 Rozwiń szczegóły
Korekcja asymetrii piersi
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
od 9 000 do 12 000  Rozwiń szczegóły
Modelowanie twarzy i ciała własnym tłuszczem 
ceny ustalane idywidualnie
Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
od 2 500 Rozwiń szczegóły
Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
3 500 Rozwiń szczegóły
Wypełnianie blizn na twarzy własnym tłuszczem
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
2 500 Rozwiń szczegóły
Modelowanie czoła własnym tłuszczem
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
2 500 Rozwiń szczegóły
Modelowanie okolic jarzmowych własnym tłuszczem
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
2 500 Rozwiń szczegóły
Modelowanie skroni własnym tłuszczem
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
2 500 Rozwiń szczegóły
Modelowanie policzków własnym tłuszczem
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
3 500 Rozwiń szczegóły
Modelowanie bruzd nosowo-wargowych własnym tłuszczem
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
3 000 Rozwiń szczegóły
Modelowanie linii żuchwy własnym tłuszczem
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
3 000 Rozwiń szczegóły
Modelowanie brody własnym tłuszczem
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
2 500 Rozwiń szczegóły
Modelowanie dłoni własnym tłuszczem
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
od 2 000 Rozwiń szczegóły
Modelowanie dekoltu własnym tłuszczem
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
5 000 Rozwiń szczegóły
Modelowanie pośladków własnym tłuszczem 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
6000 zł - cena przeszczepu + koszt liposukcji danego okolicy
od 6 000 Rozwiń szczegóły
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Plastyka ciała (body lifting)
Plastyka brzucha
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
od 8 500 do 19 500  Rozwiń szczegóły
Plastyka brzucha z przeniesieniem pępka
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
od 14 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja - odsysanie tłuszczu
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - modelowanie sylwetki
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - ramiona 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
5 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - plecy 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
6 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - okolice pachowe 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
5 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - klatka piersiowa 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
6 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - tors 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
Brzuch+biodra - 11000 zł
Brzuch+biodra+plecy - 15000 zł
Brzuch+biodra+klatka piersiowa - 15000 zł
Brzuch+biodra+plecy+pośladki - 19000 zł
Brzuch+biodra+plecy+pośladki+ramiona - 22500 zł
Brzuch+biodra+plecy+pośladki+ramiona+uda - 26000 zł
12 500 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - brzuch 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
7 500 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - talia 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
5 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - brzuch i talia
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
12 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - brzuch, talia i klatka piersiowa
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
15 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - okolice biodrowe 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
6 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - pośladki 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
6 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - uda zewnętrzne 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
6 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - uda wewnętrzne 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
6 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - uda zewnętrzne i wewnętrzne 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
6 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - kolana 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
4 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - podbródek 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
3 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - kark 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
3 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - ramiona 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
4 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - plecy 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
5 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - okolice pachowe 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
4 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - klatka piersiowa 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
5 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - brzuch 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
6 500 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - talia 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
4 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - brzuch i talia
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
11 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - okolice biodrowe 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
4 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - pośladki 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
5 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - wzgórek łonowy 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
3 500 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - uda zewnętrzne 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
5 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - uda wewnętrzne 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
5 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - uda zewnętrzne i wewnętrzne 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
5 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - kolana 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
3 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - kostki 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
3 000 Rozwiń szczegóły
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - ginekomastia 
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
znieczulenie ogólne do zabiegu - 1000zł
5 000 Rozwiń szczegóły
Leczenie ginekomastii
Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowej
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
od 4 500 do 6 500  Rozwiń szczegóły
Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
od 4 500 do 6 500  Rozwiń szczegóły
Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowo – tłuszczowej
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
od 4 500 do 6 500  Rozwiń szczegóły
Usuwanie chirurgiczne tatuaży
Usunięcie chirurgiczne małego tatuażu
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
od 2 500 Rozwiń szczegóły
Usunięcie chirurgiczne dużego tatuażu
Konsultacja chirurgiczna - cena 150
od 5 000 Rozwiń szczegóły

Ginekologia estetyczna

Zwężanie pochwy laserem
1 500 Rozwiń szczegóły
Odmładzanie pochwy laserem
2 500 Rozwiń szczegóły
Odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym
2 500 Rozwiń szczegóły
Odmładzanie pochwy osoczem bogatopłytkowym
1 500 Rozwiń szczegóły
Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym
1 000 Rozwiń szczegóły
Plastyka napletka łechtaczki
3 200 Rozwiń szczegóły
Zmniejszanie warg sromowych laserem
4 500 Rozwiń szczegóły
Odmładzanie warg sromowych laserem
2 500 Rozwiń szczegóły
Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym
2 500 Rozwiń szczegóły
Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie
od 4 500 Rozwiń szczegóły
Plastyka warg sromowych mniejszych / większych
od 4 500 Rozwiń szczegóły
Plastyka warg sromowych mniejszych i większych
6 500 Rozwiń szczegóły
Odtworzenie błony dziewiczej
5 200 Rozwiń szczegóły
Usunięcie błony dziewiczej
2 200 Rozwiń szczegóły

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków kończyn dolnych
Inne nazwy:

Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT 
Inne nazwy:
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - cena 150

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - cena 150
cena za jedną nogę;
cena zabiegu obejmuje zabieg laserowy,skleroterapię uzupełniającą, pończochy II klasy ucisku oraz wszelkie niezbędne kontrole przez rok od wykonania zabiegu
od 2 500 do 4 500  Rozwiń szczegóły
Leczenie żylaków kończyn dolnych parą wodną SVS 
Inne nazwy:
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - cena 150

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - cena 150
cena za jedną nogę;
cena zabiegu obejmuje zabieg parą wodną, skleroterapię uzupełniającą, pończochy II klasy ucisku oraz wszelkie niezbędne kontrole przez rok od wykonania zabiegu
od 3 000 do 4 500  Rozwiń szczegóły
Skleroterapia naczyń żylnych kończyn dolnych 
Inne nazwy:
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - cena 150

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - cena 150
cena za jedną ampułkę
od 200 Rozwiń szczegóły

Medycyna regeneracyjna

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego
Szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Szyja + dekolt: 1190 zł
690 Rozwiń szczegóły
Dekolt - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Szyja + dekolt: 1190 zł
od 1 650 do 1 900  Rozwiń szczegóły
Dłonie - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
690 Rozwiń szczegóły
Twarz - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 690 do 1 900  Rozwiń szczegóły
Twarz i szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Szyja + dekolt: 1190 zł
1 190 Rozwiń szczegóły
Twarz, szyja i dekolt - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Szyja + dekolt: 1190 zł
Rozwiń szczegóły
Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
790 Rozwiń szczegóły
Leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
790 Rozwiń szczegóły
Leczenie łysienia typu męskiego osoczem bogatopłytkowym
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
790 Rozwiń szczegóły
Maska regenerująca z osocza bogatopłytkowego Regeneris Cellular Mask
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
490 Rozwiń szczegóły

Medycyna estetyczna

Thermolifting - odmładzanie twarzy i ciała
Thermolifting - odmłodzenie twarzy, szyi i dekoltu
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 100 Rozwiń szczegóły
Peelingi medyczne - odmładzanie i rewitalizacja skóry
Peelingi medyczne
Rozwiń szczegóły
Cosmelan - peeling medyczny
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 900 Rozwiń szczegóły
Dermamelan - peeling medyczny
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 900 Rozwiń szczegóły
Leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości laserem
Rozwiń szczegóły
Pachy - leczenie nadpotliwości laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
3 900 Rozwiń szczegóły
Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową
Rozwiń szczegóły
Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 690 Rozwiń szczegóły
Skóra głowy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 200 do 1 600  Rozwiń szczegóły
Nos - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
cena ustalana indywidualnie
Rozwiń szczegóły
Czoło - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
cena ustalana indywidualnie
Rozwiń szczegóły
Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 590 Rozwiń szczegóły
Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 490 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting twarzy i ciała
Ulthera - likwidacja kurzych łapek 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Czoło+kurze łapki+powieki dolne: 3000 zł
1 200 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting powiek górnych
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 200 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting powieki dolnych 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Czoło+kurze łapki+powieki dolne: 3000 zł
1 100 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting powiek górnych i dolnych
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
2 100 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting górnej części twarzy
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
3 000 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting policzków
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
5 500 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting okolicy górnej wargi
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 500 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting okolicy dolnej wargi
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 500 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting okolic górnej i dolnej wargi
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
2 900 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting całej twarzy
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
9 500 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting całej twarzy, podbródka i szyi 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Szyja: 3750 zł
15 750 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting podbródka i szyi 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Szyja: 3750 zł
6 250 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting podbródka
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
3 000 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting czoła 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Czoło+kurze łapki+powieki dolne: 3000 zł
1 500 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting czoła i brwi
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
2 700 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting czoła i skroni
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
2 700 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting czoła wraz usuwaniem kurzych łapek 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Czoło+kurze łapki+powieki dolne: 3000 zł
2 700 Rozwiń szczegóły
Kuracja Cosmelan / Dermamelan
Usuwanie przebarwień, piegów, plam starczych Cosmelan
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 900 Rozwiń szczegóły
Laserowe usuwanie rozstępów 
zabieg wykonywany laserem eCO2;
200 zł - pojedynczy rozstęp
Rozstępy na udach - usuwanie laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 600 do 1 800  Rozwiń szczegóły
Rozstępy pod pachami - usuwanie laserem 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
cena ustalana indywidualnie
Rozwiń szczegóły
Rozstępy na plecach - usuwanie laserem 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
cena ustalana indywidualnie
Rozwiń szczegóły
Rozstępy na ramionach - usuwanie laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 600 do 800  Rozwiń szczegóły
Rozstępy na piersiach - usuwanie laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 600 do 800  Rozwiń szczegóły
Rozstępy na pośladkach - usuwanie laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 600 do 1 500  Rozwiń szczegóły
Rozstępy na biodrach - usuwanie laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 600 do 1 500  Rozwiń szczegóły
Rozstępy na brzuchu - usuwanie laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 800 do 2 000  Rozwiń szczegóły
Rozstępy na dołach podkolanowych - usuwanie laserem 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
cena ustalana indywidualnie
Rozwiń szczegóły
Rozstępy na łydkach - usuwanie laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 400 do 800  Rozwiń szczegóły
Laserowe usuwanie blizn 
cena ustalana indywidualnie;
laser eCO2 / laser FOTONA Erb:Yag
Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 400 Rozwiń szczegóły
Blizny potrądzikowe na policzkach - usuwanie laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 400 Rozwiń szczegóły
Blizny potrądzikowe na szyi - usuwanie laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 400 Rozwiń szczegóły
Blizny potrądzikowe na dekolcie - usuwanie laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 400 Rozwiń szczegóły
Laserowe usuwanie zmarszczek
Ramiona - usuwanie zmarszczek laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Rozwiń szczegóły
Twarz - usuwanie zmarszczek laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 500 Rozwiń szczegóły
Czoło - usuwanie zmarszczek laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 700 Rozwiń szczegóły
Okolice oczu - usuwanie zmarszczek laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 700 Rozwiń szczegóły
Powieki - odmładzanie laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 700 Rozwiń szczegóły
Policzki - usuwanie zmarszczek laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 800 Rozwiń szczegóły
Okolice ust - usuwanie zmarszczek laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 400 Rozwiń szczegóły
Szyja - usuwanie zmarszczek laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 000 Rozwiń szczegóły
Dekolt - usuwanie zmarszczek laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 500 Rozwiń szczegóły
Dłonie - usuwanie zmarszczek laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 990 Rozwiń szczegóły
Lifting laserowy, usuwanie zwiotczenia skóry 
laser eCO2 / Laser FOTONA Erb:Yag;
dodatkowe dostępne zabiegi: mezoterapia laserowa - 400-2400 zł, Twinlight - 2500 zł; fotoodmładzanie skóry metodą T3- 300-800 zł
Twarz, szyja - lifting laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 2 500 do 4 000  Rozwiń szczegóły
Twarz - lifting laserem 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
zabieg laserem CO2/ Fotona -1500zł; zabieg laserem Fraxel-1790 zł; zabieg erb:yag Mezoterapia laserowa-900zł; zabieg Fotona 4D-3200zł;
mikrodermabrazja laserowa:twarz- 290-490 zł, twarz+powieki-320-490 zł, twarz+szyja- 390-590 zł
od 900 do 3 200  Rozwiń szczegóły
Czoło - lifting laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 700 Rozwiń szczegóły
Policzki - lifting laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 800 Rozwiń szczegóły
Okolice oczu - lifting laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 800 Rozwiń szczegóły
Okolice ust - lifting laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 400 Rozwiń szczegóły
Ramiona - lifting laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 600 Rozwiń szczegóły
Szyja - lifting laserem 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
mikrodermabrazja laserowa: szyja- 190-490 zł, twarz+szyja- 390-590 zł
od 1 000 Rozwiń szczegóły
Dekolt - lifting laserem 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
mikrodermabrazja laserowa: 250-490 zł
od 1 500 Rozwiń szczegóły
Twarz, szyja, dekolt - lifting laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 3 700 Rozwiń szczegóły
Dłonie - lifting laserem 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
zabieg laserem Fraxel
od 990 Rozwiń szczegóły
Brzuch - lifting laserem 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
zabieg laserem CO2/ Fotona - 1500zł-2500 zł
zabieg laserem Fraxel - 1300 zł - 1900 zł
od 1 500 do 2 500  Rozwiń szczegóły
Modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem Radiesse
Skronie - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 ampułka
1 800 Rozwiń szczegóły
Brwi - wypełnianie preparatem Radiesse
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 ampułka
1 800 Rozwiń szczegóły
Okolice jarzmowe - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 ampułka
1 800 Rozwiń szczegóły
Grzbiet nosa - wypełnianie preparatem Radiesse
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 ampułka
1 800 Rozwiń szczegóły
Fałdy nosowo-wargowe - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 ampułka
1 800 Rozwiń szczegóły
Kąciki ust - wypełnianie preparatem Radiesse
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 ampułka
1 800 Rozwiń szczegóły
Linie marionetki - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 ampułka
1 800 Rozwiń szczegóły
Linia żuchwy - wypełnianie preparatem Radiesse
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 ampułka
1 800 Rozwiń szczegóły
Płatki ucha - wypełnianie preparatem Radiesse
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 ampułka
1 800 Rozwiń szczegóły
Policzki - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 ampułka
1 800 Rozwiń szczegóły
Broda - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 ampułka
1 800 Rozwiń szczegóły
Dłonie - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 ampułka
1 800 Rozwiń szczegóły
Mezoterapia - odmładzanie i rewitalizacja skóry 
Twarz
400 –800 zł

Szyja
400 –800 zł

Dekolt
400 –800 zł

Skora owłosiona głowy
250 – 590 zł

Dłonie
250 – 800 zł

Okolice oczu
350 – 800 zł

Hydra Booster 4 ml
800 zł
Mezoterapia igłowa
Rozwiń szczegóły
Zabiegi nićmi liftingującymi
Lifting nićmi APTOS 
cena za zabieg od 1600 zł - 6900 zł uzależniona od okolicy
Rozwiń szczegóły
Usuwanie zmarszczek poziomych czoła nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Usuwanie zmarszczek pionowych czoła nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Usuwanie bruzd nosowo-wargowych nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Usuwanie chomików nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Usuwanie linii marionetek nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Usuwanie podwójnego podbródka nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Lifting czoła nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Lifting dekoltu nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Lifting ramion nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Lifting piersi nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Lifting brzucha nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Lifting ud nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Lifting okolicy jarzmowej nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Podniesienie brwi nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Plastyka powiek nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Korekta doliny łez nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Lifting policzków nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Lifting kącików ust nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Lifting podbródka nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Lifting kąta żuchwy nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Korekta kształtu brody nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Lifting szyi nićmi Aptos
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 600 Rozwiń szczegóły
Lifting nićmi Silhouette Soft 
Dwie nici: 2000 zł;
Cztery nici: 4000 zł;
Sześć nici: 5500 zł;
Rozwiń szczegóły
Poprawa konturu twarzy nićmi Silhouette Soft
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 2 000 Rozwiń szczegóły
Lifting czoła nićmi Silhouette Soft
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 2 000 Rozwiń szczegóły
Lifting skroni nićmi Silhouette Soft
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 2 000 Rozwiń szczegóły
Podniesienie brwi nićmi Silhouette Soft
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 2 000 Rozwiń szczegóły
Lifting policzków nićmi Silhouette Soft
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 2 000 Rozwiń szczegóły
Lifting podbródka nićmi Silhouette Soft
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 2 000 Rozwiń szczegóły
Lifting szyi nićmi Silhouette Soft
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 2 000 Rozwiń szczegóły
Wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy
Twarz - modelowanie wolumetryczne, wypełnianie
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 300 do 2 300  Rozwiń szczegóły
Skronie - modelowanie wolumetryczne, wypełnianie
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 300 do 2 300  Rozwiń szczegóły
Nos - modelowanie wolumetryczne, wypełnianie
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 300 do 2 300  Rozwiń szczegóły
Policzki - modelowanie wolumetryczne, wypełnianie
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 300 do 2 300  Rozwiń szczegóły
Broda - modelowanie wolumetryczne, wypełnianie
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 300 do 2 300  Rozwiń szczegóły
Żuchwa - modelowanie wolumetryczne, wypełnianie
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 300 do 2 300  Rozwiń szczegóły
Modelowanie ust wypełniaczem
Powiększanie ust kwasem hialuronowym
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 000 do 1 400  Rozwiń szczegóły
Nawilżanie ust
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 590 do 1 400  Rozwiń szczegóły
Poprawa konturu rynienki nosowo-wargowej wypełniaczem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 300 do 2 300  Rozwiń szczegóły
Podniesienie kącików ust wypełniaczem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 600 do 1 400  Rozwiń szczegóły
Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
Linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 800 do 1 100  Rozwiń szczegóły
Linie pionowe czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 800 do 1 100  Rozwiń szczegóły
Skronie - usuwanie zmarszczek ze skroni kwasem hialuronowym
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 650 do 1 100  Rozwiń szczegóły
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 650 do 1 000  Rozwiń szczegóły
Płatki uszu - regeneracja kwasem hialuronowym
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Rozwiń szczegóły
Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 600 do 1 200  Rozwiń szczegóły
Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 600 do 1 200  Rozwiń szczegóły
Zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 600 do 1 100  Rozwiń szczegóły
Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 900 do 1 400  Rozwiń szczegóły
Zmarszczki policzków - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 900 do 1 400  Rozwiń szczegóły
Bruzdy wargowo-bródkowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Rozwiń szczegóły
Poziome pierścienie szyi - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Rozwiń szczegóły
Dłonie - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Macrolane
2 500 Rozwiń szczegóły
Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 900 do 1 400  Rozwiń szczegóły
Leczenie bruksizmu toksyną botulinową
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 ampułka
1 200 Rozwiń szczegóły
Lipoliza laserowa - usuwanie tkanki tłuszczowej
Lipoliza laserowa - podbródek
3 000 Rozwiń szczegóły
Lipoliza laserowa - policzki
2 490 Rozwiń szczegóły
Lipoliza laserowa - szyja 
cena ustalana indywidualnie
Rozwiń szczegóły
Lipoliza laserowa - ramiona
4 000 Rozwiń szczegóły
Lipoliza laserowa - plecy
4 000 Rozwiń szczegóły
Lipoliza laserowa - brzuch
6 000 Rozwiń szczegóły
Lipoliza laserowa - biodra
4 000 Rozwiń szczegóły
Lipoliza laserowa - talia 
cena ustalana indywidualnie
Rozwiń szczegóły
Lipoliza laserowa - pośladki 
cena ustalana indywidualnie
Rozwiń szczegóły
Lipoliza laserowa - uda zewnętrzne 
cena za zabieg na uda zewnętrzne i wewnętrzne
6 000 Rozwiń szczegóły
Lipoliza laserowa - uda wewnętrzne 
cena za zabieg na uda zewnętrzne i wewnętrzne
6 000 Rozwiń szczegóły
Lipoliza laserowa - kolana
4 000 Rozwiń szczegóły
Lipoliza laserowa - łydki 
cena ustalana indywidualnie
Rozwiń szczegóły
Lipoliza laserowa - leczenie ginekomastii 
cena ustalana indywidualnie
Rozwiń szczegóły

Diagnostyka i badania

Badania USG Doppler
Inne nazwy:

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych z konsultacją
Inne nazwy:
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - cena 150

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - cena 150
od 200 do 300  Rozwiń szczegóły

Ars Estetica Warszawa - dr n. med. Wojciech Rybak

Konsultacje

Konsultacja flebologiczna 
Inne nazwy:

konsultacja wraz z badaniem USG - 200 zl

dr Wojciech Rybak:
200 zł - konsultacja;
300 zł - konsultacja z badaniem USG Doppler;
dr Michał Kowalczewski:
100 zł - konsultacja;
200 zł - konsultacja z badaniem USG Doppler;
150 Rozwiń szczegóły
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
150 Rozwiń szczegóły

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków kończyn dolnych
Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT 
Inne nazwy:
Konsultacja flebologiczna - cena 150

cena za jedną nogę; leczenie obejmuje zabieg laserowy, skleroterapię uzupełniającą, pończochy II klasy ucisku, wszelkie niezbędne kontrole przez rok od wykonania zabiegu

Konsultacja flebologiczna - cena 150
cena za jedną nogę;
leczenie obejmuje zabieg laserowy, skleroterapię uzupełniającą, pończochy II klasy ucisku, wszelkie niezbędne kontrole przez rok od wykonania zabiegu
od 2 500 do 4 500  Rozwiń szczegóły
Laserowe zamykanie żylaków VascuLife 
cena za jedną nogę;
leczenie obejmuje zabieg laserowy, skleroterapię uzupełniającą, pończochy II klasy ucisku, wszelkie niezbędne kontrole przez rok od wykonania zabiegu
od 3 000 do 4 500  Rozwiń szczegóły
Leczenie żylaków kończyn dolnych parą wodną SVS 
Inne nazwy:
Konsultacja flebologiczna - cena 150

Konsultacja flebologiczna - cena 150
cena za jedną nogę;
leczenie obejmuje zabieg laserowy, skleroterapię uzupełniającą, pończochy II klasy ucisku, wszelkie niezbędne kontrole przez rok od wykonania zabiegu
od 3 000 do 4 500  Rozwiń szczegóły
Skleroterapia pod kontrolą USG 
Konsultacja flebologiczna - cena 150
200 zł - cena za jedną ampułkę
od 200 Rozwiń szczegóły

Medycyna regeneracyjna

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego
Twarz i szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
preparat Proteal
1 000 Rozwiń szczegóły
Twarz, szyja i dekolt - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
preparat Proteal
1 350 Rozwiń szczegóły

Medycyna estetyczna

Leczenie nadpotliwości
Leczenie nadpotliwości laserem
Pachy - leczenie nadpotliwości laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
3 900 Rozwiń szczegóły
Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową
Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 690 Rozwiń szczegóły
Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 590 Rozwiń szczegóły
Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 490 Rozwiń szczegóły
Fala uderzeniowa w medycynie estetycznej
Fala uderzeniowa w ujędrnianiu ciała 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
400 zł - cena za 1 zabieg na pośladki / uda /brzuch;
2400 zł - Pakiet (6 Liposhock + 6 Velasmooth)
od 400 do 2 400  Rozwiń szczegóły
Fala uderzeniowa w leczeniu cellulitu 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
400 zł - cena za 1 zabieg na pośladki / uda /brzuch;
2400 zł - Pakiet (6 Liposhock + 6 Velasmooth)
od 400 do 2 400  Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting twarzy i ciała
Ulthera - likwidacja kurzych łapek 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Czoło+kurze łapki+powieki dolne: 3000 zł
1 200 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting powiek górnych
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 200 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting powieki dolnych
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 100 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting powiek górnych i dolnych
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
2 100 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting górnej części twarzy
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
3 000 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting policzków 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
policzki+podbródek- 7500 zł
5 500 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting okolicy górnej wargi
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 500 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting okolicy dolnej wargi
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 500 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting okolic górnej i dolnej wargi
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
2 900 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting całej twarzy
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
9 500 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting całej twarzy, podbródka i szyi 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Szyja: 3750 zł
16 250 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting podbródka i szyi 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Szyja: 3750 zł
6 250 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting podbródka 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
policzki+podbródek- 7500 zł
3 000 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting czoła 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Czoło+kurze łapki+powieki dolne: 3000 zł
1 500 Rozwiń szczegóły
Ulthera - lifting czoła wraz usuwaniem kurzych łapek 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
Czoło+kurze łapki+powieki dolne: 3000 zł
2 700 Rozwiń szczegóły
Laserowe usuwanie zmarszczek
Twarz - usuwanie zmarszczek laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 500 Rozwiń szczegóły
Czoło - usuwanie zmarszczek laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
700 Rozwiń szczegóły
Powieki - odmładzanie laserem 
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
+ powieki dolne
700 Rozwiń szczegóły
Policzki - usuwanie zmarszczek laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
800 Rozwiń szczegóły
Szyja - usuwanie zmarszczek laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 000 Rozwiń szczegóły
Dekolt - usuwanie zmarszczek laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 500 Rozwiń szczegóły
Lifting laserowy, usuwanie zwiotczenia skóry
Twarz - lifting laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 500 Rozwiń szczegóły
Czoło - lifting laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
700 Rozwiń szczegóły
Policzki - lifting laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
800 Rozwiń szczegóły
Szyja - lifting laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 000 Rozwiń szczegóły
Dekolt - lifting laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 500 Rozwiń szczegóły
Brzuch - lifting laserem
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
od 1 500 do 2 500  Rozwiń szczegóły
Modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem Radiesse
Skronie - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 ampułka
1 800 Rozwiń szczegóły
Brwi - wypełnianie preparatem Radiesse
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 ampułka
1 800 Rozwiń szczegóły
Okolice jarzmowe - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 ampułka
1 800 Rozwiń szczegóły
Grzbiet nosa - wypełnianie preparatem Radiesse
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 ampułka
1 800 Rozwiń szczegóły
Fałdy nosowo-wargowe - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 ampułka
1 800 Rozwiń szczegóły
Kąciki ust - wypełnianie preparatem Radiesse
Inne nazwy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - cena 150
1 ampułka
1 800