Kuracja Cosmelan / Dermamelan - cena Lublin

Synonimy: terapia wybielająca Cosmelan Dermamelan jaki koszt w Lublinie, ile kosztuje usuwanie przebarwień preparatem Dermamelan, usuwanie przebarwień preparatem Cosmelan więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny w Lublinie na podstawie danych z 3 klinik oraz 2 lekarzy. Średnia cena za kuracja cosmelan / dermamelan wynosi 1 400 zł, przy czym najniższa cena to 1 000 zł, natomiast najwyższa cena za kuracja cosmelan / dermamelan to 1 600 zł.

Kliniki wykonujące zabieg kuracja cosmelan / dermamelan w Lublinie

Lekarze wykonujący zabieg kuracja cosmelan / dermamelan w Lublinie

lek. Tarkiewicz Michał
Lekarz medycyny estetycznej
cena 1 500 zł
lek. Nowińska Maria
Lekarz kosmetolog, dermatolog
cena 1 000 zł

Więcej informacji na ten temat

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.