3g Dentist opinie

ocena 4.5 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
14:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 15:00
środa
14:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 17:00
piątek
8:00 - 16:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka 3g Dentist została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 2 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,5

2 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Klinika 3G Dentist to nowoczesny gabinet stomatologiczny znajdujący się w centrum Krakowa. Placówka obsługuje zarówno dorosłych pacjentów, jak i dzieci. Można tu skorzystać z szeregu usług m.in. leczenia chorób przyzębia, leczenia zachowawczego, ale również z takich dziedzin jak endodoncja, ortodoncja oraz protetyka (w tym leczenie stawów skroniowo-żuchwowych oraz starcia patologicznego) oraz implantologii. W mojej ocenie najczęściej umawiam w tej placówce do Pana dr Marka Woźniackiego. Z relacji klientów wynika, że jest on świetnych fachowcem, a ponadto jest niezwykle miły i życzliwy. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Uśmiechem sprawia, że stres związany z wizytą w gabinecie stomatologicznym znika. Stara się wszystko dokładnie i zrozumiale wytłumaczyć, mówi co należy zrobić, jaki jest plan postępowania, jakie są opcje leczenia, a podczas zabiegów zminimalizuje wszelkie niedogodności. Gabinet wyposażony jest w bardzo wygodny fotel, na którym zabieg odbywać się może w pozycji lezącej. Jeśli tylko jest taka możliwość, doktor ratuje chore zęby i nie naraża na niepotrzebne koszty. To naprawdę wspaniały lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie stomatologii." - Ewa K. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Renata
5.0
Renata
Dodano: 4 lipca 2019
Tytuł:
"3G Dentist - świetny wybór!"
Ludzie przede wszystkim! Lekarze są opiekuńczy, taktowni i bardzo profesjonalni.
Zabieg:
Implanty zębowe (czerwiec 2019)
Wioletta S.
4.0
Wioletta S.
Dodano: 17 września 2017
Tytuł:
"Pozytywna"
Zabieg:
Korony na implantach (sierpień 2017)
Lekarz:
lek. dent. Marek Woźniacki
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska