Badania metodą tomografii komputerowej Warszawa

Synonimy: tomografia komputerowa, badania TK, diagnostyka metoda tomografii komputerowej, acomputed tomography CT więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

Oferujesz badania metodą tomografii komputerowej w Warszawie?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Badania metodą tomografii komputerowej Warszawa - informacje

Kadra w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o. Kadra w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o.

Tomografia komputerowa stanowi to jedna z podstawowych metod diagnostycznych. Wykonywana jest w przypadku chorób neurologicznych i onkologicznych, urazów narządów wewnętrznych, rdzenia kręgowego i głowy, a także zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa. Skierowanie na obrazowanie metodą tomografii komputerowej wypisuje lekarz. Często w trakcie badania pojawia się potrzeba podania środka kontrastowego, dlatego wymagane są aktualne wyniki badań krwi z oznacznikiem poziomu kreatyniny oraz mocznika. Wśród przeciwwskazań do jego wykonania wymienia się ciążę oraz uczulenie na środki kontrastowe. Pacjent w trakcie procedury pozostaje w ubraniu. Badanie TK jest całkowicie bezbolesne i przeprowadzana się je w pozycji leżącej.

Badanie tomografii komputerowej w Warszawie – gdzie można się na nie udać

Na badanie tomografii komputerowej udać się można do Carolina Medical Center, w którym świadczone są wysokospecjalistyczne usługi w dziedzinie radiologii. W placówce, oprócz rutynowych badań tomografii komputerowej (np. badania kości i stawów), wykonywane są również wysokospecjalistyczne usługi z tego zakresu. Do placówki udać się można m.in. na artrografię TK stawu kolanowego (tomografia komputerowa z podaniem środka kontrastującego do jamy stawu, dzięki czemu obraz badania jest wyraźniejszy).

W Warszawie badania metodą tomografii komputerowej przeprowadzane są także w jednej z pracowni Radiologica Wola, znajdującego się na warszawskiej Woli. W trakcie badań TK wykorzystywany jest 16-rzędowy tomograf komputerowy Emotion firmy Siemens. Oferta pracowni obejmuje m.in. badanie tomografią komputerową głowy, szyi i kręgosłupa, a także nerek, jamy brzusznej oraz stawów i tkanek miękkich w kończynach.

W swojej ofercie diagnostykę metodą tomografii komputerowej ma również Centrum Medyczne GAMMA. Badania TK w placówce przeprowadzane są aparatem MX 16 EVO Philips. Za jego pomocą wykonuje się m.in. tomografię komputerową ramienia, dowolnego odcinka kręgosłupa, a także nadgarstka. 

 

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o. Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o.

Badania metodą tomografii komputerowej - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 200 zł do 600 zł
 • Kraków od 179 zł do 385 zł
 • Szczecin od 250 zł do 3 599 zł
 • Gdańsk od 100 zł do 500 zł
 • Częstochowa od 200 zł do 300 zł
 • Poznań od 150 zł do 800 zł
 • Katowice od 180 zł do 600 zł
 • Lubin od 200 zł do 550 zł
 • Rzeszów od 200 zł do 350 zł
 • Wrocław od 300 zł
 • Radom od 200 zł do 600 zł
 • Lublin od 180 zł do 520 zł
Pokaż więcej »

Pacjenci szukali zabiegu badania metodą tomografii komputerowej w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska