Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Lublin

laserowe leczenie brodawek wirusowych, laseroterapia brodawek zwykłych, usuwanie laserowe brodawek mozaikowych stóp więcej »

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Lublin - informacje

Kurzajki, czyli inaczej brodawki wirusowe zwykłe, powstają na skutek zakażenia wirusem HPV. Do najskuteczniejszych i najczęściej wykorzystywanych metod leczenia tego rodzaju zmian skórnych należy terapia laserowa. Jej mocne strony to przede wszystkim duża precyzja przeprowadzanej procedury oraz niewielkie ryzyko powstania blizn. Zabieg polega na odparowaniu zmienionej skóry za pomocą promieniowania frakcyjnego. Następnie lekarz zakłada opatrunek, który pozostaje w leczonym miejscu aż do zagojenia rany (około 7-14 dni). Likwidację brodawki wykonuje się w znieczuleniu miejscowym zwykle poprzez pokrycie danego fragmentu skóry specjalnym kremem EMLA na godzinę przed zabiegiem. Zabieg trwa bardzo krótko - na ogół nie dłużej niż kilka minut. 

Laserowe usuwanie kurzajek w Lublinie

Brodawki wirusowe / kurzajki – usuwanie laserem ma w swojej ofercie Centrum Medycyny Sanitas. Jest to jeden z większych pełnoprofilowych szpitali specjalistycznych w Polsce. Znajduje się w nim poradnia medycyny estetycznej, gdzie wykonywane są liczne zabiegi z użyciem chirurgicznego lasera CO2. Za jego pomocą specjaliści usuwają nie tylko brodawki wirusowe, ale i redukują zmiany pigmentowe i blizny, powstałe w wyniku trądziku. W pracowni chirurgicznej można natomiast poddać się chirurgicznemu zabiegowi likwidacji kurzajki.

Laserowe leczenie brodawek wirusowych przeprowadza w swoim gabinecie dermatolog i wenerolog, dr n. med. Jakub Chodorowski. Dr Chodorowski należy do International Dermoscopy Society. Uczestniczył w Sympozjum naukowo-szkoleniowym „Dermatologia 2012 – standardy postępowania, najnowsze doniesienia”. W 2012 roku odbył też kurs laserochirurgii na oddziale dermatologicznym NZOZ Med-Laser. Specjalizuje się w usuwaniu zmian skórnych laserem frakcyjnym, w tym brodawek, blizn potrądzikowych, przebarwień, a także łagodnych nowotworów skóry.

Likwidacja kurzajek przy użyciu lasera - ceny w Polsce i w Anglii

W Lublinie za usunięcie brodawki wirusowej za pomocą lasera należy zapłacić około 100 zł. W Renew Skin and Health Clinic w Leamington Spa (hrabstwo Warwickshire) ceny za podobny zabieg rozpoczynają się od 750 £ (prawie 3 000 zł).

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem - ceny w Lublinie na tle innych miast

 • Józefosław od 200 zł
 • Warszawa od 149 zł do 860 zł
 • Kraków od 90 zł do 860 zł
 • Łódź od 100 zł do 700 zł
 • Wrocław od 50 zł do 400 zł
 • Katowice od 100 zł do 600 zł
 • Kielce od 150 zł do 400 zł
 • Poznań od 150 zł
 • Częstochowa od 100 zł
 • Gdańsk od 200 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 1 000 zł
 • Tychy od 400 zł
Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem cena »

Usługa brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.