Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Warszawa

Synonimy: laserowe leczenie brodawek wirusowych, laseroterapia brodawek zwykłych, usuwanie laserowe brodawek mozaikowych stóp więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Beauty 4 Ever Gabinet zabiegowy w Beauty 4 Ever

Istnieje kilka sposobów leczenia brodawek. Oprócz wymrażania ciekłym azotem, czyli krioterapii, stosuje się zewnętrznie stężone roztwory kwasu salicylowego w postaci maści w celu złuszczenie nadmiaru obumarłych komórek i wygładzenie zmian. Coraz rzadziej z racji blizn pojawiają się też klasyczne metody – wycinanie chirurgiczne bądź elektrokoagulacja. W przeciwieństwie do powyższych zabiegów, aktywne cząstki wirusa HPV, odpowiedzialne za wywołanie zmian brodawkowatych skóry, skutecznie niszczy dopiero laser.

Kurzajki – leczenie wirusowych zmian skórnych

Włókniaków, brodawek wirusowych typu kurzajki oraz kłykcin kończystych wraz z niektórymi bliznami i innymi naroślami,  bezpiecznie i małoinwazyjnie pozbędziemy się w Klinikce Miracki, która specjalizuje się w procedurach m. in. z zakresu dermatologii estetycznej i klinicznej. Zastosowanie do tych zabiegów lasera CO2 BTL UML-25 zapewnia bezkontaktową pracę oraz czystość pola operacyjnego i – co bardzo ważne – natychmiastową koagulację. Zabieg polega na odparowaniu zmiany energią lasera, a jego efekt jest trwały.

Certyfikowana w zakresie laseroterapii, dr n. med. Justyna Sicińska, specjalista dermatolog–wenerolog swoje usługi świadczy w Centrum Medycznym Dermiq. To tu laserowo pozbędziemy się brodawek wirusowych każdego typu, a zwłaszcza brodawek zwykłych i płaskich, narzędziem natomiast do stosowanym w zabiegu jest laser chirurgiczny CO2. W przypadku brodawek płaskich zwykle procedura nie wymaga powtórzeń. W leczeniu zmian nawracających, do leczenie zabiegowego włącza się doustne preparaty immunomodulujące.

Nowoczesną metodę leczenia  grudkowatych zmian skórnych, potocznie nazywanych kurzajkami, przy użyciu lasera CO2 stosuje również Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej MediDerm. Zdaniem lekarzy Kliniki, wilgotne stopy i grzybice oraz drapanie sprzyjają rozwojowi brodawek, ponieważ wirus dociera do skóry poprzez jej niewielkie uszkodzenia. Najbardziej podatne na zakażenia schorzeniem są osoby przemęczone oraz narażone na stres. Placówka w terapii brodawek stosuje ponadto krioterapię oraz łączoną z powyższymi zabiegami farmakoterapię.

Leczeniem kurzajek zajmują się również specjaliści Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg, stosując w terapii laser barwnikowy VBeam. Jak podkreślają, szybkość i skuteczność działania jego energii niszczy przede wszystkim wirusa brodawczaka, stąd tak korzystny efekt terapii. Laserowe usuwanie brodawek laserem VBeam to zwykle 1 zabieg, który wystarcza by zlikwidować problem. Trwa krótko i nie pozostawia blizn. Kierownikiem medycznym Centrum jest dr n. med. Marek Filipowski, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii klatki piersiowej.

Z brodawkami zwykłymi dłoni i stóp poradzimy sobie, korzystając również z oferty DermClinic, gdzie hiperkeratotyczne, czyli pogrubione i zrogowaciałe grudki o nierównej powierzchni pojawiające się na dłoniach i stopach są usuwane miejscowo laserem CO2 lub zewnętrznymi preparatami na bazie kwasów. Zabiegi należą do panelu dermatologii w jakiej specjalizuje się Klinika. Uzupełnieniem oferty jest medycyna estetyczna i laserowa, a zespół lekarzy tworzy m. in. certyfikowany Międzynarodowy Trener MasterClass w dziedzinie dermatologii estetycznej, lek. med. Dr Iwona Marycz-Langner.

Laserowym usuwaniem zmian skórnych zajmują się również lekarze Lecznicy Melitus. Odparowanie wiązką światła laserowego kurzajek odbywa się w znieczuleniu miejscowym i w zależności od głębokości oraz wielkości zmiany, zabieg może być wykonywany przy użyciu różnych trybów pracy lasera (normalpuls, superpuls lub ultrapuls). Po bezkrwawym odparowaniu brodawki, następnego dnia miejsce pokrywa brązowy strupek. W zabiegach laserowych specjalizuje się lek. med. Grzegorz Kołodziejski, specjalista dermatologii i wenerologii.

Ile zapłacimy w Leeds (Wielka Brytania) za usunięcie brodawek wirusowych laserem?

Gabinet zabiegowy w Kamax Estetyka Gabinet zabiegowy w Kamax Estetyka

W Skin Surgery Clinic obszar występowania jest diagnozowany podczas darmowej konsultacji i od tego zależy cena, która przy zabiegu z użyciem lasera Cynosure Elite waha się od 60 £ (336 zł) - mała powierzchnia do 100-120 £ (560-672 zł) przy bardzo dużym miejscu występowania. Ceny są zatem niewiele wyższe od oferty warszawskich gabinetów.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 149 zł do 500 zł
 • Plewiska od 100 zł
 • Tarnowo Podgórne od 100 zł do 300 zł
 • Łódź od 100 zł do 700 zł
 • Wrocław od 50 zł do 1 200 zł
 • Kraków od 90 zł do 450 zł
 • Katowice od 100 zł do 600 zł
 • Częstochowa od 100 zł
 • Poznań od 100 zł do 300 zł
 • Kielce od 150 zł do 400 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 1 000 zł
 • Tychy od 300 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Komentarze (1)

dociekliwy 2 lata temu

A ile zarabiamy w Leeds (Wielka Brytania)? Odpowiedz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska