Brzuch - lipoliza iniekcyjna Wrocław

Synonimy: modelowanie brzucha przy pomocy lipolizy iniekcyjnej, rozpuszczanie tłuszczu na brzuchu lipolizą iniekcyjną, redukcja tkanki tłuszczowej na brzuchu przy pomocy lipolizy iniekcyjnej więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Brzuch - lipoliza iniekcyjna Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w Chiroplastica Gabinet zabiegowy w Chiroplastica

Lipoliza iniekcyjna to nic innego jak zastrzyki specjalnego preparatu z ziaren soi podawanego miejscowo w wybraną okolicę ciała, którą pacjent chce odchudzić. Jedną z tych okolic może być właśnie brzuch. Po zabiegu efekt płaskiego brzucha pojawia się w ciągu kilku tygodni, kiedy to fosfatydocholina rozpuści tkankę tłuszczową. Zabieg jest głównie dedykowany osobom szczupłym, które nie mogą pozbyć się tkanki tłuszczowej z brzucha a także takim, u których występuje lokalny problem nadmiaru tłuszczu pod skórą.

Płaski brzuch bez wysiłku

Na zabiegi lipolizy iniekcyjnej w celu redukcji tkanki tłuszczowej na brzuchu do Wrocławia zaprasza dr n. med. Jacek Jarliński, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1986 i II stopnia od 1991 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1994 roku), który swoje doświadczenie z tej drugiej dziedziny zdobywał w Oddziale Chirurgii Plastycznej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu oraz na licznych zjazdach i szkoleniach z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W swoich zabiegach wykorzystuje nowoczesne preparaty do modelowania sylwetki, np. Aqualyx, którym przeprowadza usuwanie nie tylko nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha, ale również z podbródka czy modelowania sylwetki - okolica ramion, kolan czy ud.

Następnym wrocławskim lekarzem, do którego można udać się w celu rozpuszczania tłuszczu na brzuchu lipolizą iniekcyjną jest prof. dr hab. n. med. Paweł Surowiak, lekarz medycyny estetycznej (ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie). Jego boagata wiedza i doświadczenie pozwoliły mu na prowadzenie wielu wykładów z zakresu lipolizy iniekcyjnej, np. wykład pt. "Aktualny stan wiedzy na temat zastosowania fosfatydylocholiny w korekcji tkanki tłuszczowej" czy "Nieoperacyjne usuwanie tkanki tłuszczowej - przegląd metod i własne doświadczenia" wygłoszony w Warszawie w 2009 roku na IX Międzynarodowym Kongresie Medycny Estetycznej i Anti-Aging.

Zabieg wyszczuplający brzuch za pomocą lipolizy iniekcyjnej oferuje również znajdujące się we Wrocławiu Dr Kulczyca Centrum Estetyki. Lipoliza iniekcyjna wykorzystywana jest tutaj także przy innych zabiegach redukujących tłuszcz z tzw. drugiego podbródka, usunięcia fałdów na plecach czy wysmuklenia dolnych partii ciała: bioder, ud i kolan. Ponadto oferowane są tutaj inne zabiegi wyszczuplające tj. liposukcja ultradźwiękowa lub zabiegi karbokryterapii urządzeniem Venusian CO2 Therapy do redukcji cellulitu, usuwania lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz odmładzania skóry.

Lipoliza iniekcyjna brzucha - cena we Wrocławiu i w Norymberdze

Sala operacyjna w Chiroplastica Sala operacyjna w Chiroplastica

Pacjent poddający się modelowaniu brzucha przy pomocy lipolizy iniekcyjnej zapłaci we wrocławskich gabinetach medycyny estetycznej 250 zł za jeden zabieg. W Niemczech musiałby wydać na to samo 207 euro (830 zł) w klinice Innovamed Ästhetik w Norymberdze.

Brzuch - lipoliza iniekcyjna - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 160 zł do 1 200 zł
 • Plewiska od 800 zł
 • Warszawa od 200 zł do 2 000 zł
 • Kraków od 230 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 150 zł do 1 350 zł
 • Poznań od 250 zł do 1 500 zł
 • Katowice od 150 zł
 • Bydgoszcz od 200 zł do 800 zł
 • Białystok od 250 zł
 • Gdańsk od 400 zł do 1 440 zł
 • Lublin od 100 zł do 1 200 zł
 • Kielce od 200 zł do 1 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa brzuch - lipoliza iniekcyjna we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu brzuch - lipoliza iniekcyjna w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska