poniedziałek
7:30 - 20:00
wtorek
7:30 - 20:00
środa
7:30 - 20:00
czwartek
7:30 - 20:00
piątek
7:30 - 20:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Centrum Medyczne Platany oferuje wysokospecjalistyczną opiekę medyczną oraz dostęp do nowoczesnych metod diagnostycznych. Wykonuje kompleksową diagnostykę kardiologiczną, położniczo-ginekologiczną i szereg innych usług. Do oferty należą badania USG oraz diagnostyka laboratoryjna. Porad lekarskich udzielają lekarze niemal 20 specjalizacji, w tym ginekolodzy, chirurdzy, laryngolodzy oraz neurolodzy. W poradni przyjmuje również dietetyk i psycholog.

Przychodnia świadczy usługi w zakresie rehabilitacji ruchowej oraz kinezyterapii osób cierpiących z powodu chorób ortopedycznych, neurologicznych oraz reumatycznych. Rehabilitujemy noworodki i niemowlęta z zaburzeniami napięcia mięśniowego oraz starsze dzieci z wadami postawy.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Antykoncepcja

Laryngologia

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Platany jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska