poniedziałek
11:00 - 18:00
wtorek
11:00 - 18:00
środa
11:00 - 18:00
czwartek
11:00 - 18:00
piątek
11:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W ofercie Centrum znajdują się badania diagnostyczne, leczenie zachowawcze oraz zabiegowe. W razie potrzeby podjęcia leczenia chirurgicznego w trosce o bezpieczeństwo i komfort pacjenta przeprowadzane są minimalnie inwazyjne zabiegi, które nie wyłączają na dłużej z codziennej aktywności. Zakres usług placówki obejmuje m.in. laseroterapię żylaków kończyn dolnych, hemoroidów (guzków krwawniczych), grzybicy oraz szeregu innych schorzeń.

Centrum specjalizuje się w chirurgii naczyniowej i ginekologii, do jego oferty wchodzą również konsultacje i zabiegi z zakresu proktologii, neurologii oraz psychodietetyki.

Pełną listę świadczonych usług znajduje się w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Ginekologia

Antykoncepcja

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Terpiłowski jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska