Dermatologia Poznań

Synonimy: Leczenie chorób skóry

Filtruj wyniki
Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Warszawy (278 km od centrum Poznania)
Warszawa  ul. Trakt Lubelski 275

Indywidualna Praktyka Lekarska Katarzyna Osipowicz i Piotr Turkowski

Gabinet doktora Piotra Turkowskiego to miejsce, w którym pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo, gdyż powierza swoje zdrowie, wygl… więcej

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Usługa dermatologia w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i dermatologa.

Pacjenci szukali zabiegu dermatologia w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska