4,8 / 5  - 174 oceny »
Recepcja, poczekalnia Fizjoter Centrum Medyczne Gabinet konsultacyjny Fizjoter Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy Fizjoter Centrum Medyczne Wygląd zewnętrzny Fizjoter Centrum Medyczne Recepcja, poczekalnia Fizjoter Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy Fizjoter Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy Fizjoter Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy Fizjoter Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy Fizjoter Centrum Medyczne Oferta, ćwiczenia, zabiegi Fizjoter Centrum Medyczne Oferta, ćwiczenia, zabiegi Fizjoter Centrum Medyczne Oferta, ćwiczenia, zabiegi Fizjoter Centrum Medyczne Oferta, ćwiczenia, zabiegi Fizjoter Centrum Medyczne Oferta, ćwiczenia, zabiegi Fizjoter Centrum Medyczne Oferta, ćwiczenia, zabiegi Fizjoter Centrum Medyczne Oferta, ćwiczenia, zabiegi Fizjoter Centrum Medyczne Oferta, ćwiczenia, zabiegi Fizjoter Centrum Medyczne Oferta, ćwiczenia, zabiegi Fizjoter Centrum Medyczne Aparatura, sprzęt zabiegowy Fizjoter Centrum Medyczne Oferta, ćwiczenia, zabiegi Fizjoter Centrum Medyczne Oferta, ćwiczenia, zabiegi Fizjoter Centrum Medyczne Sala do ćwiczeń Fizjoter Centrum Medyczne Sprzęt medyczny Fizjoter Centrum Medyczne Oferta, ćwiczenia, zabiegi Fizjoter Centrum Medyczne Oferta, ćwiczenia, zabiegi Fizjoter Centrum Medyczne Aparatura, sprzęt zabiegowy Fizjoter Centrum Medyczne Aparatura, sprzęt zabiegowy Fizjoter Centrum Medyczne Wnętrza, wystrój Fizjoter Centrum Medyczne Recepcja, poczekalnia Fizjoter Centrum Medyczne Recepcja, poczekalnia Fizjoter Centrum Medyczne Fizjoter Centrum Rehabilitacji - logo

Informacje ogólne o Centrum Medycznym Fizjoter

Tworząc Centrum Medyczne Fizjoter, kierowaliśmy się przede wszystkim ideą zagwarantowania wszystkim pacjentom kompleksowej, bezpiecznej i skutecznej terapii. Oferujemy pełen zakres świadczeń w ramach przywracania sprawności osób z dysfunkcjami, schorzeniami lub urazami w obrębie narządu ruchu. Proponowane przez nas usługi skierowane są zarówno do dzieci, jak i osób dorosłych. Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej oraz w rehabilitacji sportowej.

Naszą specjalizacją jest również rehabilitacja ręki – jesteśmy najlepsi w Polsce! Dysponujemy opracowanymi i ciągle udoskonalanymi, bezkonkurencyjnymi w Polsce protokołami terapii ręki i barku.

W procesie leczenia stosujemy zarówno techniki tradycyjne, jak również metody specjalne, a wśród nich terapię manualną, techniki mięśniowo-powięziowe czy terapię punktów spustowych. Stale wzbogacane zaplecze sprzętu terapeutycznego oraz diagnostycznego dodatkowo przyspiesza leczenie oraz wzmacnia jego efekty.

Nasze działania opierają się na współpracy lekarzy specjalistów oraz profesjonalnej kadry fizjoterapeutów. Wysoko rozwinięta diagnostyka, pełna gama zabiegów w połączeniu z umiejętnościami i doświadczeniem zespołu medycznego stwarzają możliwość dopasowania indywidualnego oraz najbardziej optymalnego programu terapeutycznego. Dodatkowo sympatyczna i przyjazna atmosfera tworzona przez personel sprawia, że pacjent może poczuć się u nas w pełni swobodnie.

Do dyspozycji leczących się u nas osób oddajemy komfortowe i klimatyzowane sale ćwiczeń oraz gabinety. Pacjentom, którzy z różnych przyczyn nie mogą do nas dotrzeć samodzielnie, zapewniamy usługę rehabilitacji domowej.

Sukcesywnie poszerzamy ofertę centrum. Wykorzystujemy założenia nowej koncepcji łączącej elementy terapii manualnej i leczenia ruchem z technologią stymulującą naturalne procesy regeneracyjne tkanek – jako pierwsi w Krakowie nabyliśmy urządzenie INDIBA Activ Cell Therapy. Terapia z jego zastosowaniem pozwala skrócić czas powrotu pacjenta do pełnej sprawności nawet o połowę, co jest zasługą opatentowanego systemu Proionic®. Jego działanie znacznie przyspiesza proces gojenia, natychmiast redukując ból i zmniejszając stany zapalne. Aparatura stanowi ogromne wsparcie dla terapeuty manualnego. Dzięki innowacyjności urządzenia INDIBA Activ CT w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami posługującego się nim specjalisty jesteśmy w stanie pomóc pacjentowi szybko i skutecznie, już na pierwszej sesji. Działamy błyskawicznie i efektywnie – można zwrócić się do nas w dzień urazu (m.in. świeże skręcenie). INDIBA Activ CT cechuje się wszechstronnością zastosowania: przy jego pomocy można przeprowadzać skuteczną rehabilitację w stanach ostrych, przynosić ulgę osobom z bólami kręgosłupa bądź barku oraz pacjentom z ostrogą piętową, rwą kulszową etc. Jest z powodzeniem stosowana w fizjoterapii sportowej, fizjoterapii muzyków instrumentalistów, a także w masażach relaksacyjnych.

Z myślą o rosnących potrzebach pacjentów przygotowaliśmy ofertę zabiegów INDIBA Deep Beauty o szerokim działaniu modelującym, ujędrniającym i regenerującym. Terapia zapewnia bardzo dobre efekty estetyczne, gdyż działa od wnętrza komórek. Już po pierwszym zabiegu zmarszczki ulegają spłyceniu, poprawia się wygląd i koloryt skóry, a sylwetka zostaje wymodelowana.

Mamy doświadczenie w rehabilitacji osób z problemami stawów skroniowo-żuchwowych. Pracujemy z pacjentami zarówno przed rozpoczęciem leczenia stomatologicznego/ortodontycznego, jak i w jego trakcie. Pomagamy osobom z bruksizmem. Zabiegi mają na celu rozluźnienie mięśni aparatu stomatogmatycznego i przywrócenie prawidłowej pracy narządu żucia.

Pomagamy wielu pacjentom, u których doszło do porażenia nerwu twarzowego. Włączenie do terapii zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Indiba Activ CT znacznie przyśpiesza powrót funkcji nerwu twarzowego. Posiadamy doświadczenie zarówno w stanach ostrych, jak i przewlekłych.

W naszej placówce oferujemy pacjentom także opiekę osteopatyczną, w której człowiek traktowany jest jako całość: ciało-umysł-duch. Wdrożenie leczenia osteopatycznego wspomaga powrót do optymalnej funkcji układu nerwowo- mięśniowo – szkieletowego. Ma to korzystny wpływ na funkcję wszystkich układów (w tym trzewnego), które po odzyskaniu równowagi mogą harmonicznie ze sobą współdziałać, co bezpośrednio prowadzi do naturalnego procesu samoleczenia.

Zajmujemy się leczeniem dolegliwości bólowych głowy, w tym przewlekłych migren. Pomagamy uśmierzyć napięciowe, pourazowe i samoistne bóle. Proponujemy Państwu terapię będącą kombinacją różnych metod terapeutycznych: terapii manualnej, terapii powięziowej, terapii tkanek miękkich i wielu innych.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi ponadto leczenie ostrogi piętowej, która wywołuje przykre dolegliwości bólowe. Stosujemy szereg technik terapeutycznych, w tym terapię manualną, laseroterapię oraz terapię falą uderzeniową.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dysponujemy bogatym zapleczem sprzętowym. Są to urządzenia medyczne wysokiej klasy – aparatura posiadająca wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Posiadamy m.in.:

 • INDIBA Activ CT – jesteśmy pierwszą w Krakowie placówką, która wprowadziła do oferty zabiegi tym urządzeniem. System przynosi rewelacyjne, zaskakujące efekty w leczeniu dolegliwości bólowych rozmaitego rodzaju oraz stanów zapalnych. Urządzenie znajduje swoje zastosowanie wówczas, kiedy pacjent oczekuje błyskawicznych i satysfakcjonujących efektów,

 • Nowoczesny aparat ultrasonograficzny – stosowany w diagnostyce patologii układu mięśniowo-szkieletowego, a także w ocenie postępowania terapeutycznego (sonofeedback),
 • Aparat LYMPHASTIM – firmy BTL do przeprowadzania drenażu limfatycznego,
 • Fala uderzeniowa BTL SWT – skuteczny w walce z bólem. Działanie tego aparatu opiera się na emisji fal akustycznych przenoszących energię w bolące miejsce. W wielu przypadkach efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu,
 • Laser wysokoenergetyczny BTL-6000 – którego innowacyjna technologia pozwala na efektywne uśmierzanie bólu dzięki tworzeniu fotomechanicznej fali wewnątrz tkanek,
 • Aparaty do zabiegów fizykoterapeutycznych, wśród których można wymienić lampę Sollux, aparat do ultradźwięków, laser, a także urządzenie do elektroterapii oraz terapii z zastosowaniem pola magnetycznego,
 • Wygodne stoły rehabilitacyjne – zapewniające komfort pacjentom oraz ergonomię pracy terapeuty,
 • Pełne wyposażenie sal ćwiczeń, w tym drabinki, lustra, piłki, materace itd.

Udogodnienia dla pacjentów

Każdego dnia staramy się sprostać oczekiwaniom pacjentów oraz zapewnić im komfort podczas wizyty. Oddajemy im do dyspozycji naszą wiedzę, umiejętności i nowoczesną aparaturę, a także szereg udogodnień. Wśród nich m.in.:

 • klimatyzowane pomieszczenia
 • prysznice w gabinetach zabiegowych
 • praca w gabinetach „one to one” – gwarantująca chorym spersonalizowaną terapię
 • rehabilitacja domowa – rozwiązanie dla pacjentów, którzy z różnych przyczyn nie są w stanie pojawić się u nas osobiście
 • kompleksowa terapia – zadedykowana tym, którzy ze względu na ograniczony np. przez pracę lub inne obowiązki czas nie mogą pozwolić sobie na częste wizyty w naszym centrum
 • bezpłatny dostęp do internetu
 • dogodny sposób płatności – gotówką lub kartą
 • możliwość rozłożenia kosztów leczenia na raty
 • miejsca parkingowe przy budynku centrum