Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna - cennik

ocena 4.8 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Oferujemy Państwu szereg zabiegów z zakresu różnych dziedzin medycyny, dla których wspólnym mianownikiem jest pojęcie estetyki. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo zarówno klasyczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej (korekta nosa, powiększenie piersi), jak i innowacyjne zabiegi będące skutkiem rozwoju medycyny w ciągu ostatnich lat.

Naszą ofertę uzupełniają zabiegi z zakresu szeroko pojętej medycyny przeciwstarzeniowej, które pozwalają zachować młody i piękny wygląd, a także procedury ginekologii estetycznej (zabiegi laserowe i chirurgiczne). Ponadto przeprowadzamy zabiegi z dziedziny dermatologii i stomatologii.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą świadczonych w klinice usług medycznych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska