Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Dermatolog prywatnie w Gdańsku - informacje

Gabinet zabiegowy w Clinica Cosmetologica Gabinet zabiegowy w Clinica Cosmetologica

Pomocy u specjalisty z zakresu dermatologii szukać mogą osoby, zmagające się z problemami skórnymi np. trądzikiem, zmianami barwnikowymi czy brodawkami. W trakcie wizyty dermatolog przeprowadza dokładny wywiad oraz badanie dermatologiczne, po którym podejmuje decyzję odnośnie leczenia. Należy pamiętać, że wczesne zdiagnozowanie danego problemu skóry znacznie przyspiesza czas leczenia.

Konsultacja u specjalisty dermatologa w Gdańsku

W swojej ofercie konsultację dermatologiczną ma lek. med. Monika Konczalska, dermatolg i wenerolog. Doświadczenie zdobywała w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Za pomocą lasera usuwa rozstępy, przebarwienia na skórze oraz zmarszczki. Jej oferta obejmuje także leczenie łagodnych zmian skórnych, nowotworów złośliwych oraz leczenie chorób wenerycznych. Udać się można do niej również na klinową resekcję wrastającej części płytki, którą stosuje w przypadku wrastających paznokci.

W Gdańsku konsultacja dermatologiczna jest możliwa również do przeprowadzenia u lek. med. Dominki Bielińskiej-Warężak, specjalistki dermatologii i wenerologii. Doświadczenie zdobywała w Klinice Dermatologii, Alergologii i Wenerologii Akademii Medycznej w Gdańsku, a praktykę kliniczną odbyła w Klinice dermatologii na Universidad de Málaga w Hiszpanii. Jest autorką wielu publikacji naukowych z zakresu dermatologii, w tym publikacji „Rola Malassezia species w etiopatogenezie atopowego zapalenia skóry”. Jest członkiem Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Specjalizuje się m.in. w dermatoskopowej diagnostyce zmian barwnikowych skóry, w leczeniu zachowawczym i zabiegowym różnych postaci łysienia, łojotokowego zapalenia skóry oraz trądziku młodzieńczego i różowatego.

Na prywatną wizytę do specjalisty z zakresu dermatologii udać się można również do dr n. med. Igora Michajłwskiego, dermatologa i wenerologa. Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych z zakresu dermatologii, w tym publikacji „Liszaj płaski męskich zewnętrznych narządów płciowych: częstość występowania, obraz kliniczny oraz opcje terapeutyczne”. Otrzymał wiele nagród, w tym nagrodę im. prof. Tadeusza Bogdanowskiego za najlepszą pracę z zakresu dermatochirurgii zaprezentowaną podczas Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Sekcji Dermatochirurgii Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jego oferta obejmuje m.in. leczenie nowotworów złośliwych, usuwanie łagodnych zmian skórnych, usuwanie wrastających paznokci oraz korekcję blizn (korekcja chirurgiczna, doogniskowe podanie triamcinolonu). Przeprowadza on także całą gamę zabiegów z użyciem lasera, w tym depilację laserową (laser diodowy Palomar Vectus).

Cena prywatnej wizyty u specjalisty z zakresu dermatologii w Gdańsku i w Madrycie

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

W Gdańsku za konsultację dermatologiczną zapłacić trzeba około 100 złotych. Za granicą cena takiej wizyty jest na ogół przynajmniej dwukrotnie wyższa: przykładowo, w Clínica DAM w Madrycie wynosi ona 50 euro, czyli 220 złotych.

Usługa konsultacja dermatologiczna w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Wejherowo oraz Starogard Gdański.