Konsultacja dermatologiczna Sopot

dermatolog wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja dermatologiczna Sopot - informacje

Gabinet zabiegowy w Nowe Orłowo Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Nowe Orłowo Centrum Medyczne

Do specjalisty z zakresu dermatologii może udać się pacjent, cierpiący na choroby skóry różnego pochodzenia. Dermatolog diagnozuje i podejmuje leczenie m.in. bakteryjnych zakażeń skóry (liszajec zakaźny, łupież rumieniowy), wirusowych chorób skóry (grzybica stóp i paznokci), chorób gruczołów łojowych i potowych (trądzik, łupież, nadptliwość) czy zaburzeń barwnikowych skóry (bielactwo nabyte, piegi). Ponadto leczy atopowe zapalenie skóry, łuszczycę oraz choroby włosów.

Konsultacja medyczna z dermatologiem w Sopocie

Na wizycie konsultacyjnej z zakresu dermatologii można w Sopocie spotkać się z dr n. med. Barbarą Sarankiewicz-Konopką, specjalistą dermatologii i wenerologii (II stopnia od 1977 roku), która w czasie konsultacji medycznych wykorzystuje wiedzę, zdobytą w Klinice Dermatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz w Wojewódzkiej Przychodni Skórno-Wenerologicznej w Gdańsku. Przeprowadza badania dermatoskopowe, wideodermatoskopowe i badania w kierunku grzybicy, a także zajmuje się usuwaniem znamion, brodawek i włókniaków za pomocą elektrokoagulacji, krioterapii, radiochirurgii oraz chirurgii dermatologicznej.

Konsultacja dermatologiczna oferowana jest również przez dr n. med. Elżbietę Grubską-Suchanek, specjalistę dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1984 i II stopnia od 1988 roku) oraz specjalistę alergologii (od 1999 roku), posiadającą doświadczenie, zdobyte w Klinice Dermatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, jest także autorem wielu publikacji z zakresu dermatologii, np. pracy "Zagrażające życiu odczyny polekowe w dermatologii. Zespół Lyella po karmazepinie " (wydanej w monografii "Stany nagłe w alergologii", Warszawa, 2004 rok). Podczas konsultacji diagnozuje i leczy choroby skóry, w tym grzybice, nowotwory i łuszczyce, a także choroby ropne, wirusowe i pasożytnicze.

Poradę dermatologiczną może uzyskać także pacjent w gabinecie dr n. med. Elżbiety Jasiel-Walikowskiej, specjalisty dermatologii i wenerologii (I stopnia w 1991 i II stopnia w 194 roku), która przyjmuje pacjentów, diagnozując i lecząc m.in. alergie, brodawki wirusowe i łojotokowe, bielactwo czy choroby pasożytnicze. W czasie wizyt wykorzystuje doświadczenie, zdobyte podczas pracy w Klinice Dermatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz w poradniach dermatologicznych na terenie Sopotu i Gdyni.

Cena wizyty konsultacyjnej u dermatologa w Sopocie oraz w Londynie

Gabinet zabiegowy w Lifemedica Gabinet zabiegowy w Lifemedica

100 zł trzeba zapłacić za konsultację ze specjalistą dermatologii na terenie Sopotu, natomiast w Wielkiej Brytanii kosztuje to 60 funtów (336 zł) u dermatologa, pracującego w Tooting Medical Centre w Londynie.

Konsultacja dermatologiczna - ceny w Sopocie na tle innych miast

 • Sopot od 100 zł do 120 zł
 • Józefosław od 150 zł
 • Warszawa od 105 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 200 zł
 • Łódź od 100 zł do 190 zł
 • Wrocław od 80 zł do 300 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 160 zł
 • Poznań od 100 zł do 250 zł
 • Katowice od 100 zł do 150 zł
 • Częstochowa od 90 zł do 100 zł
 • Gdańsk od 120 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 200 zł
Konsultacja dermatologiczna cena »

Usługa konsultacja dermatologiczna w Sopocie jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Sopotu, w miejscowościach: Wejherowo.

Autor: