Konsultacja laryngologiczna Katowice

konsultacja specjalisty laryngologa, laryngolog wizyta prywatna, konsultacja otolaryngologiczna więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja laryngologiczna Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

W Katowicach na konsultację laryngologiczną można udać się zarówno do poradni przyszpitalnych, jak i do gabinetów lekarskich, znajdujących się w przychodniach i centrach medycznych. Lekarze udzielają tutaj także konsultacji prywatnych. Każdy z nich przeprowadzi odpowiedni wywiad lekarski, wykona na miejscu niebędne badania lub skieruje na rozszerzoną diagnostykę. Otoczy także opieką pozabiegową oraz przygotuje do koniecznych operacji laryngologicznych.

Konsultacja laryngologiczna w Katowicach

Na specjalistyczną konsultację laryngologiczną w Katowicach można udać się do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach - do mieszczącej się tam Poradni Laryngologicznej, skąd pacjent po dokładnym zbadaniu może zostać skierowany w miarę potrzeby do Poradni Foniatrycznej lub Poradni Audiologicznej. W przypadkach wymagających leczenia szpitalnego lekarz kieruje pacjenta na Oddział Otorynolaryngologii tego szpitala, na którym przeprowadzane są operacje i zabiegi z zakresu laryngologii. Ponadto szpital dysponuje także Pracownią Audiometrii, Endoskopii oraz Pracownią Otolaryngologiczną, w których przeprowadzane są badania uszu, nosa, zatok, gardła i krtani.

Konsultację lekarską laryngologiczną oferuje także katowickie Centrum Medyczne Angelius Provita w Poradni Laryngologicznej. Podczas takiej wizyty lekarz może przeprowadzić badanie ednoskopowe nosa, zatok czy gardła a pacjent może zostać poddany kompleksowej diagnostyce laryngologicznej z zakresu: badań endoskopowych, badania snu czy tomografii komputerowej górnych dróg oddechowych. W przypadkach wymagających leczenia zabiegowego, lekarz skieruje pacjenta na Oddział Laryngologii Małoinwazyjnej mieszczący się w Szpitalu Angelius Provita.

Na terenie Katowic na prywatną wizytę konsultacją laryngologiczną można się także umówić do dr. n. med. Tomasza Grzegorzka, specjalisty otolaryngologii od 2003 roku, który swoje doświadczenie laryngologiczne zdobywał, pracując w III Klinice Laryngologii Szpitala w Katowicach-Ochojcu (Górnośląskie Centrum Medyczne) oraz na licznych kursach krajowych i zagranicznych, np. "36. Międzynarodowe warsztaty FESS – techniki operacyjne" (Austria 2006 rok), "Małoinwazyjne metody leczenia chrapania i bezdechów sennych" (Niemcy 2014 rok) czy "Międzynarodowy Kurs Chirurgii Rekonstrukcyjnej Nosa" (Niemcy 2015). Dzięki tak bogatemu doświadczeniu lekarz ten potrafi udzielić kompleksowej pomocy na konsultacjach z szerokiego zakresu laryngologicznego oraz przeprowadzić drobne zabiegi laryngologiczne (np. usunięcie migdałków metodą koblacji).

Jaka jest cena konsultacji laryngologicznej w Katowicach a jaka w Londynie?

Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

Za specjalistyczną konsultację layngologiczną pacjent w Katowicach zapłaci 100 zł, w Wielkiej Brytanii wyda natomiast £65 (390 zł) przychodząc do laryngologa w Tooting Medical Centre w Londynie.

Konsultacja laryngologiczna - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 160 zł do 300 zł
 • Warszawa od 130 zł do 300 zł
 • Łódź od 100 zł do 210 zł
 • Wrocław od 130 zł do 210 zł
 • Kraków od 140 zł do 210 zł
 • Poznań od 130 zł do 210 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 180 zł
 • Gdańsk od 180 zł do 210 zł
 • Bydgoszcz od 120 zł do 180 zł
 • Białystok od 80 zł do 210 zł
 • Tychy od 150 zł
 • Rzeszów od 150 zł do 210 zł
Konsultacja laryngologiczna cena »

Usługa konsultacja laryngologiczna w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez otolaryngologa i laryngologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja laryngologiczna w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.