Konsultacja proktologiczna Wrocław

konsultacja z lekarzem proktologiem

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja proktologiczna Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w SURGERY1DAY Gabinet zabiegowy w SURGERY1DAY

Specjalista proktologii zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób końcowego odcinka przewodu pokarmowego, czyli jelita grubego, odbytu i odbytnicy. Na wizytę do proktologa wybrać należy się w przypadku nietrzymania stolca, krwawienia z dolnego odcinka przewodu pokarmowego oraz świądu i bólu odbytnicy. Szukać u niego pomocy mogą również osoby zmagające się z żylakami odbytu i odbytnicy, przetokami okołoodbytniczymi oraz nowotworami odbytu i odbytnicy.

Konsultacja z lekarzem proktologiem we Wrocławiu – gdzie udać się po pomoc

Porad z zakresu proktologii udziela dr n. med. Leszek Spytkowski specjalista chirurgii ogólnej, który od wielu lat specjalizuje się w proktologii. Jest autorem publikacji „Proktologia ambulatoryjna - współpraca z lekarzem rodzinnym - Część I: Rozpoznania wybranych schorzeń proktologicznych”. Uczestniczył w wielu konferencjach z zakresu leczenia proktologicznego, w tym w konferencji „Problemy proktologiczne w położnictwie”. Posiada certyfikat z zakresu leczenia chirurgicznego przetok okołoodbytniczych i guzków krwawniczych. Jego oferta obejmuje rozpoznanie i leczenie szczelin odbytu, hemoroidów odbytu oraz guzków i nowotworów jelita grubego. Przeprowadza również wideorektoskopię, czyli badanie endoskopowe końcowego odcinka przewodu pokarmowego, i pobiera wycinki do badań histopatologicznych.

Konsultacja proktologiczna we Wrocławiu jest możliwa również u dr hab. n. med. Jarosława Leszczyna, specjalisty proktologii, chirurgii ogólnej oraz gastroenterologii. Jako jeden z nielicznych lekarzy w Polsce posiada europejską specjalizację z zakresu proktologii. Przeprowadził pierwszą w Polsce operację laparoskopowej resekcji odbytnicy. Wprowadził również (jako pierwszy w kraju) operację hemoroidów metodą Longo (PPH). Specjalizuje się we wczesnej diagnozie raka odbytu, zakażeniach HPV odbytu oraz małoinwazyjnych zabiegach leczenia hemoroidów. Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych, w tym „Laparoskopowa przednia wysoka amputacja odbytnicy” oraz „Zabiegi laparoskopowe w chirurgii jelita grubego i odbytnicy”.

Konsultację proktologiczną w swojej ofercie ma także lek. med. Macieja Sebastian, proktolog i chirurg ogólny. Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Doświadczenie z zakresu leczenia proktologicznego zdobywał m.in. w Klinice Chirurgii Małoinwazyjnej i Proktologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu. Specjalizuje się w leczeniu kłykcin kończystych, torbieli włosowej i świądu odbytu, a także ropni okolic odbytu oraz guzków krwawniczych odbytu. Przeprowadza badania endoskopowe odbytnicy oraz wziernikowanie kanału odbytu i końcowego odcinka odbytnicy.

Cena konsultacji proktologicznej we Wrocławiu i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Wrocław Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Wrocław

Za poradę specjalisty proktologa we Wrocławiu zapłacić trzeba około 150 złotych, podczas gdy w Tooting Meddical Centre w Londynie cena takiej konsultacji wynosi 70 funtów brytyjskich, czyli ponad 400 złotych.
Konsultacja proktologiczna - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 150 zł do 300 zł
 • Warszawa od 120 zł do 250 zł
 • Kraków od 120 zł do 250 zł
 • Częstochowa od 130 zł do 180 zł
 • Łódź od 120 zł do 300 zł
 • Szczecin od 150 zł do 200 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Poznań od 150 zł do 200 zł
 • Toruń od 180 zł do 300 zł
 • Białystok od 180 zł
 • Katowice od 200 zł
 • Sosnowiec od 250 zł
Konsultacja proktologiczna cena »

Usługa konsultacja proktologiczna we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez proktologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja proktologiczna w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor: