Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Katowice

Synonimy: konsultacja flebologiczna, konsultacja z lekarzem flebologiem, flebolog wizyta prywatna, konsultacja angiologiczna więcej »

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Katowicach?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w AkaiMed Gabinet zabiegowy w AkaiMed

Chirurgia naczyniowa zajmuje się chorobami w obrębie naczyń krwionośnych tętniczych i żylnych. Konsultacja z chirurgiem naczyniowym ma na celu ogólną ocenę układu naczyniowego oraz diagnostykę z zakresu schorzeń układu żylnego, tętniaków aorty, czy miażdżycy tętnic kończyn dolnych. Podczas konsultacji lekarz flebolog ma też możliwość przeprowadzenia kwalifikacji pacjenta do zabiegów chirurgi otwartej lub wewnątrznaczyniowej.

Prywatna konsultacja chirurga naczyniowego w Katowicach

Konsultację chirurga naczyniowego w Katowicach można odbyć u  dr hab. n. med. Tomasza Urbanka, który posiada specjalizację z zakresu chirurgi ogólnej, chirurgii naczyniowej oraz angiologi. Doktor jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jest autorem wielu publikacji z zakresu chirurgii naczyniowej, m.in "Powikłania leczenia wewnątrznaczyniowego - przykłady postępowania chirurgicznego z chorym powikłanym". W latach 2012-2015 pełnił funkcję prezesa Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

EuroMedic to kolejne miejsce w Katowicach, gdzie można skorzystać z  prywatnych konsultacji z chirurgiem naczyniowym. Oddział chirurgii naczyń działa od 2012 roku.To pierwszą w Polsce i trzecia na świecie klinika, gdzie można wykonać zabiegi udrożnienia żył u pacjentów ze stwardnieniem rozsianym (Multiple Sclerosis, MS). Klinika, poza konsultacjami w zakresie chirurgii naczyniowej, oferuje badania diagnostyczne, zabiegi dotyczące żył i kończyn dolnych, operacje tętnic z wszczepieniem Bypassu, oraz zabiegi wewnątrznaczyniowe. Klinika świadczy pełny zakres zabiegów endowaskularnych śródnaczyniowych, czyli udrażniania naczyń sposobami mało inwazyjnymi przy użyciu angioplastyki i zakładaniem standów.

w Katowicach na prywatną konsultację z chirurgiem naczyniowym można się udać także do dr. n. med. Leszka Sedlaka, który jest specjalistą chirurgii naczyniowej i ogólnej oraz specjalistą angiologii. Doktor jest współautorem pracy pt "Czy szew mechaniczny będzie kolejnym krokiem w rozwoju chirurgii naczyniowej", posiada liczne certyfikaty uczestnictwa w kursach i szkoleniach z zakresu flebologii, m.in. w IV Międzynarodowym Kongresie Polskich Towarzystw Naczyniowych. Poza konsultacją w zakresie chirurgii naczyniowej doktor wykonuje zabiegi usuwania żylaków, laserowe wewnątrz-żylne leczenie żylaków EVLT (bez lub z miniflebektomią) a także elektrokoagulację teleangiektazji.

 Cena konsultacji chirurga naczyniowego w Katowicach i za granicą

Sprzęt medyczny w Centrum Zdrowia Sanvita Sprzęt medyczny w Centrum Zdrowia Sanvita

Cena konsultacji chirurga naczyniowego w Katowicach wnosi ok. 150 zł, za taką samą konsultację w The Private Clinic of Harley Street w Wielkiej Brytanii musimy zapłacić już ok 150 £ (ok 900 zł).

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 150 zł do 200 zł
 • Kraków od 120 zł do 350 zł
 • Warszawa od 140 zł do 300 zł
 • Wrocław od 150 zł do 250 zł
 • Poznań od 120 zł do 200 zł
 • Łódź od 120 zł do 150 zł
 • Radom od 100 zł do 130 zł
 • Tychy od 100 zł do 150 zł
 • Częstochowa od 120 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 160 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego i angiologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja z chirurgiem naczyniowym w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno oraz Jastrzębie-Zdrój.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska