Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Katowice

konsultacja flebologiczna, konsultacja z lekarzem flebologiem, flebolog wizyta prywatna, konsultacja angiologiczna więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

Chirurgia naczyniowa zajmuje się chorobami w obrębie naczyń krwionośnych tętniczych i żylnych. Konsultacja z chirurgiem naczyniowym ma na celu ogólną ocenę układu naczyniowego oraz diagnostykę z zakresu schorzeń układu żylnego, tętniaków aorty, czy miażdżycy tętnic kończyn dolnych. Podczas konsultacji lekarz flebolog ma też możliwość przeprowadzenia kwalifikacji pacjenta do zabiegów chirurgi otwartej lub wewnątrznaczyniowej.

Prywatna konsultacja chirurga naczyniowego w Katowicach

Konsultację chirurga naczyniowego w Katowicach można odbyć u  dr hab. n. med. Tomasza Urbanka, który posiada specjalizację z zakresu chirurgi ogólnej, chirurgii naczyniowej oraz angiologi. Doktor jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jest autorem wielu publikacji z zakresu chirurgii naczyniowej, m.in "Powikłania leczenia wewnątrznaczyniowego - przykłady postępowania chirurgicznego z chorym powikłanym". W latach 2012-2015 pełnił funkcję prezesa Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

EuroMedic to kolejne miejsce w Katowicach, gdzie można skorzystać z  prywatnych konsultacji z chirurgiem naczyniowym. Oddział chirurgii naczyń działa od 2012 roku.To pierwszą w Polsce i trzecia na świecie klinika, gdzie można wykonać zabiegi udrożnienia żył u pacjentów ze stwardnieniem rozsianym (Multiple Sclerosis, MS). Klinika, poza konsultacjami w zakresie chirurgii naczyniowej, oferuje badania diagnostyczne, zabiegi dotyczące żył i kończyn dolnych, operacje tętnic z wszczepieniem Bypassu, oraz zabiegi wewnątrznaczyniowe. Klinika świadczy pełny zakres zabiegów endowaskularnych śródnaczyniowych, czyli udrażniania naczyń sposobami mało inwazyjnymi przy użyciu angioplastyki i zakładaniem standów.

w Katowicach na prywatną konsultację z chirurgiem naczyniowym można się udać także do dr. n. med. Leszka Sedlaka, który jest specjalistą chirurgii naczyniowej i ogólnej oraz specjalistą angiologii. Doktor jest współautorem pracy pt "Czy szew mechaniczny będzie kolejnym krokiem w rozwoju chirurgii naczyniowej", posiada liczne certyfikaty uczestnictwa w kursach i szkoleniach z zakresu flebologii, m.in. w IV Międzynarodowym Kongresie Polskich Towarzystw Naczyniowych. Poza konsultacją w zakresie chirurgii naczyniowej doktor wykonuje zabiegi usuwania żylaków, laserowe wewnątrz-żylne leczenie żylaków EVLT (bez lub z miniflebektomią) a także elektrokoagulację teleangiektazji.

 Cena konsultacji chirurga naczyniowego w Katowicach i za granicą

Gabinet zabiegowy w Poliklinika Doktora Bessera Gabinet zabiegowy w Poliklinika Doktora Bessera

Cena konsultacji chirurga naczyniowego w Katowicach wnosi ok. 150 zł, za taką samą konsultację w The Private Clinic of Harley Street w Wielkiej Brytanii musimy zapłacić już ok 150 £ (ok 900 zł).

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 100 zł do 226 zł
 • Warszawa od 120 zł do 300 zł
 • Kraków od 130 zł do 350 zł
 • Wrocław od 100 zł do 300 zł
 • Łódź od 100 zł do 226 zł
 • Poznań od 150 zł do 226 zł
 • Gdańsk od 110 zł do 300 zł
 • Radom od 100 zł do 150 zł
 • Tychy od 100 zł do 150 zł
 • Białystok od 150 zł do 226 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 200 zł
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym cena »

Usługa konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego i angiologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja z chirurgiem naczyniowym w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno oraz Jastrzębie-Zdrój.