Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Warszawa

Synonimy: konsultacja flebologiczna, konsultacja z lekarzem flebologiem, flebolog wizyta prywatna, konsultacja angiologiczna więcej »

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Warszawie?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Warszawa - informacje

Kadra w MediSpace – Przychodnia Lekarska Kadra w MediSpace – Przychodnia Lekarska

Pacjent, który podejrzewa u siebie schorzenia żylne lub tętnicze powinien udać się na specjalistyczną konsultację do chirurga naczyniowego. Taki lekarz przeprowadzi lub skieruje na odpowiednie badania oraz w razie potrzeby na leczenie zabiegowe z zakresu chirurgii naczyń i żył.

Wizyta prywatna u chirurga naczyniowego

Na specjalistyczną konsultację z chirurgiem naczyniowym można umówić się do Szpitala Centrum Medycznego Damiana. Tutaj oprócz porady lekarz przeprowadzi odpowiednią diagnostykę, tj. wykona badania ultrasonograficzne Duplex Doppler - z podwójnym obrazowaniem naczyń krwionośnych i oznaczaniem przepływu krwi oraz tomografię komputerową - angio-TK. Lekarzem tym jest dr n. med. Adam Zieliński, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1998 roku) oraz chirurgii naczyniowej (od 2007 roku), który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 2000 roku. Swoje umiejętności zawodowe i wiedzę zdobywał podczas pracy w zagranicznych szpitalach, np. w 2002 roku na stażu w University of Illinois at Chicago w USA.

Skonsultować się z lekarzem z zakresu chirurgii naczyniowej można także w Gabinecie USG Doppler Bemowo. Tutaj w trakcie wizyty specjalista przeprowadzi niezbędne badania dostosowane indywidualnie do każdego pacjenta, tj. USG Doppler żył kończyn dolnych i górnych, USG Doppler tętnic szyjnych i kręgowych, USG tętnic kończyn górnych i dolnych oraz USG aorty brzusznej. Ponadto zakwalifikuje do zabiegów operacyjnych i naczyniowych. Tym specjalistą jest dr n. med. Andrzej Eberhardt, chirurg ogólny (od 2011 roku), który specjalizuje się w swojej praktyce z zakresu chirurgii naczyniowej -  doszkalał się na stażu w szpitalu klinicznym Barbara Devis Center for Childhood Diabetes w Denver w USA.

W Instytucie Hematologii i Transfuzjologii znajduje się Klinika Chirurgii Naczyniowej, która w trakcie konsultacji lekarskich, prowadzi diagnostykę i leczenie oraz roztacza opiekę ambulatoryjną nad chorymi z zakresu chirurgii naczyniowej. Lekarz może tutaj skierować na odpowiedni zabieg operacyjny - klinika przeprowadza wszystkie zabiegi naczyniowe, wykorzystując nowoczesne metody wewnątrznaczyniowe, np. operacje hybrydowe na aorcie brzusznej. Do personelu medycznego należy tutaj dr n. med. Jacek Michalak, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1996 i II stopnia od 2001 roku) oraz chirurgii naczyniowej (od 2003 roku), który doktorem nauk medycznych został po obronie rozprawy doktorskiej w roku 2003.

Chirurgia naczyniowa to jedna z usług medycznych Szpitala Medicover. Można tutaj przyjść na konsultację lekarską w przypadku problemów naczyniowych - lekarz zbada pacjenta i wykryje wszelkie patologie w obrębie naczyń krwionośnych - tętniczych i żylnych. Skieruje go także na odpowiednie leczenie szpitalne z zakresu: udrażniania naczyń, poszerzania ich światła czy usunięcia patologii naczynia. Pacjent na konsultacjach i zabiegach spotka się tutaj z prof. nadzw. dr hab. n. med. Maciejem Kielarem, specjalistą chirurgii ogólnej (I stopnia od 1998 roku) oraz chirurgii naczyniowej (II stopnia od 2003 roku), który oprócz bogatego doświadczenia szpitalnego posiada także liczne certyfikaty krajowe i zagraniczne, zgromadzone przez udział w szkoleniach i konferencjach w zakresie swoich dziedzin medycyny.

Konsultacje naczyniowe przeprowadza także w Prywatnym Gabinecie Chirurgicznym dr n. med. Tomasz Wołoszko, specjalista chirurgii ogólnej (od 2011 roku) oraz chirurg naczyniowy, który swoje doświadczenie z tej drugiej dziedziny zdobywał, pracując w Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie konsultacji lekarz ten przeprowadza odpowiednie badania albo kieruje na leczenie z zakresu chirurgii naczyniowej, np. na skleroterapię żylaków czy chirurgiczną operację żylaków.

Szpital Bielański oferuje specjalistyczne konsultacje z zakresu chirurgii naczyniowej, w trakcie których pacjent ze schorzeniem wymagającym leczenia szpitalnego zostanie skierowany na Oddział Chirurgii Naczyniowej, gdzie stosowane są m.in. nowoczesne techniki diagnostyki nieinwazyjnej w chorobach naczyniowych. Do kadry medycznej należy tutaj prof. zw. dr hab. n. med. Walerian Staszkiewicz, chirurg ogólny (I i II stopnia), chirurg naczyniowy (od 2002 roku) oraz angiolog (od 2003 roku).

Ile kosztuje konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Warszawie a ile za granicą?

Kadra w MediSpace – Przychodnia Lekarska Kadra w MediSpace – Przychodnia Lekarska

Za wizytę konsultacyjną u warszawskich chirurgów naczyniowych trzeba zapłacić od 100 zł. U londyńskich jest to kwota £75 za wizytę podstawową lub £215 za wizytę z USG (obie ceny w  w Grenn Surgery - Medical & Dental Care).

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 140 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 350 zł
 • Wrocław od 150 zł do 250 zł
 • Łódź od 120 zł do 150 zł
 • Poznań od 120 zł do 200 zł
 • Radom od 100 zł do 130 zł
 • Katowice od 150 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 120 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 160 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Tychy od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez flebologa, chirurga naczyniowego i angiologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja z chirurgiem naczyniowym w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock oraz Grodzisk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska