Klinika Medyczna Wilmed

4,6 / 5  - 575 opinii
Recepcja, poczekalnia Klinika Medyczna Wilmed Gabinet zabiegowy Klinika Medyczna Wilmed Recepcja, poczekalnia Klinika Medyczna Wilmed Gabinet konsultacyjny Klinika Medyczna Wilmed Gabinet konsultacyjny Klinika Medyczna Wilmed Gabinet konsultacyjny Klinika Medyczna Wilmed Gabinet konsultacyjny Klinika Medyczna Wilmed Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika Medyczna Wilmed Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika Medyczna Wilmed Recepcja, poczekalnia Klinika Medyczna Wilmed Klinika Medyczna Wilmed - logo

Opis placówki

Warszawska klinika Wilmed to nowoczesna placówka oferująca pacjentom pełen zakres świadczeń medycznych. Nasi specjaliści zajmują się wykonywaniem zabiegów w ramach chirurgii jednego dnia w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i proktologii, a także dermatologii, ginekologii w tym ginekologii estetycznej, ortopedii, chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zespół ośrodka składa się z doświadczonych lekarzy i pielęgniarek, którzy zapewniają chorym kompleksową opiekę w trakcie i po zabiegu. Ponadto nasi specjaliści udzielają fachowych porad i konsultacji w zakresie wielu specjalizacji. Nasza klinika posiada także specjalistyczny sprzęt do wykonania niezbędnych badań diagnostycznych i laboratoryjnych.

W ramach chirurgii jednego dnia nasz zespół przeprowadza operacje przepuklin z użyciem siatki, operacje wodniaków jąder, operacje żylaków kończyn dolnych, usuwanie ginekomastii. Oferujemy również nowoczesne i małoinwazyjne metody leczenia żylaków kończyn dolnych – skleroterapię oraz Flebogrif. Ponadto w zakresie chirurgii ogólnej lekarze przychodni zajmują się usuwaniem znamion skórnych i kaszaków, a także leczą wrastające paznokcie i zanokcice.

Nasi lekarze specjalizują się także w diagnostyce i leczeniu schorzeń jelita grubego. W zakres wykonywanych przez nich badań diagnostycznych wchodzą: anoskopia i rektoskopia, które pozwalają ocenić zmiany chorobowe badanego odcinka jelita grubego oraz odbytu. W ramach zabiegów chirurgii jednego dnia nasi specjaliści zajmują się bezoperacyjnym usuwaniem żylaków odbytu (metodą Barrona, tzw. gumkowanie), leczeniem farmakologicznym i zabiegowym szczeliny odbytu, zakrzepicy okołoodbytniczej, a także usuwaniem kłykcin kończystych, zabiegami kosmetoproktologicznymi oraz leczeniem zespołów bólowych odbytu.

Pacjentom zmagającym się z chorobami nowotworowymi oferujemy specjalistyczną diagnostykę, chirurgiczne leczenie nowotworów oraz opiekę onkologiczną. Nasi specjaliści pracują pod kierownictwem profesora Tadeusza Pieńkowskiego - Prezesa Polskiego Towarzystwa Badań nad Rakiem Piersi oraz byłego Prezesa Międzynarodowego Towarzystwa Senologicznego. Wykonujemy zabiegi biopsji cienko- i gruboigłowej tkanek miękkich (piersi, tarczycy, węzłów chłonnych) pod kontrolą aparatu USG oraz biopsję mammotomiczną piersi wspomaganą próżnią (VAB), która pozostawia niewielką bliznę i daje możliwość pobrania wielu próbek podczas jednego wkłucia (dzięki obrotowej kaniuli) oraz usunięcia wykrytego guzka już w trakcie badania. Nasi specjaliści wykonują również klasyczne operacje usuwania guzów tkanek miękkich, w tym guzów i nowotworów piersi i skóry, a także przeprowadzają badania zmian skórnych wykonywane za pomocą videodermatoskopu. Nowoczesna technologia i systematyczna kontrola zmian pozwala na wczesne wykrycie zmian nowotworowych i skuteczne ich wyleczenie. Pomagamy pacjentkom, marzącym o rekonstrukcji piersi po amputacji, która często stanowi dla nich problem nie tylko natury estetycznej, ale również psychologicznej. Przy braku przeciwwskazań zabieg może zostać przeprowadzony jednoczasowo z wykonaniem mastektomii. Jeśli stan zdrowia pacjentki nie pozwala na wykonanie tej połączonej procedury zabiegowej, wówczas proponujemy rekonstrukcję w formie operacji odroczonej, której termin ustalany jest indywidualnie po przeprowadzeniu niezbędnych badań i konsultacji.

Specjaliści z Wilmedu oferują fachowe porady dermatologiczne diagnozujące choroby skóry o różnej etiologii, w tym grzybice, trądzik, atopowe zapalenie skóry i inne schorzenia oraz wykonują zabiegi kriochirurgiczne niwelujące schorzenia dermatologiczne (brodawki, kurzajki).

Nasz ośrodek oferuje kompleksową opiekę ginekologiczną dla pacjentek wymagających konsultacji i porady lekarza specjalisty oraz dla kobiet spodziewających się dziecka. Lekarze przychodni zajmują się leczeniem schorzeń układu rozrodczego (także o podłożu nowotworowym), ginekologicznymi zabiegami kriochirurgicznymi, usuwaniem polipów i torbieli, leczeniem dysplazji szyjki macicy oraz usuwaniem kłykcin kończystych i zabiegami labioplastyki. Wykonują niezbędne badania diagnostyczne w celu wczesnego wykrywania nowotworów piersi. W naszej przychodni pacjentki uzyskują poradę i opiekę lekarza w trakcie ciąży oraz mają możliwość wykonania badań USG.

Do zespołu kliniki medycznej Wilmed należą lekarze specjalizujący się w leczeniu chorób narządu ruchu w trybie chirurgii jednego dnia. Dysponujemy nowoczesną salą operacyjną, zapewniamy chorym kompleksową opiekę oraz wsparcie kadry złożonej z chirurgów ogólnych, ortopedów, jak również specjalistów anestezjologii oraz personelu pielęgniarskiego. Współpracujemy również z lekarzami rehabilitacji i fizjoterapeutami, po zabiegu chory pozostaje pod stałym nadzorem rehabilitanta oraz operatora wykonującego zabieg. W ramach ortopedii w ośrodku przeprowadza się operacje takie jak leczenie zespołu cieśni nadgarstka, małoinwazyjne zabiegi na haluksach, rekonstrukcje więzadeł stawu skokowego, wykonuje się również rekonstrukcje więzadłowe łokcia tenisisty i golfisty oraz operacje ścięgna Achillesa. Pomagamy osobom z problemem palca trzaskającego i chorobą de Quervaina oraz przykurczem Dupuytrena. W leczeniu bólu stawów i innych schorzeń ortopedycznych stosujemy zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, dające świetne efekty w regeneracji tkanek, przyspieszaniu gojenia oraz pobudzaniu produkcji kolagenu.

Pacjenci Wilmedu mają możliwość wykonania kompleksowych badań laboratoryjnych i diagnostycznych, w których wykorzystywana jest nowoczesna aparatura medyczna, w tym aparat ultrasonograficzny, videodermatoskop i aparat do biopsji mammotomicznych. Wykonywane są wysokospecjalistyczne badania usg: doppler żył i tętnic, usg stawów oraz usg piersi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, klinika oferuje także zabiegi medycyny estetycznej, które w sposób małoinwazyjny pozwalają przeciwdziałać pierwszym oznakom starzenia się skóry i przywrócić atrakcyjny wygląd. W tym celu wykonujemy między innymi iniekcje z kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej, oferujemy zabiegi mezoterapii igłowej, a także przeprowadzamy kosmetyczne usuwanie zmian skórnych w procesie elektrokoagulacji. Szczególnie polecamy odmładzające programy dermatologii estetycznej dostosowane do wieku pacjenta.

Zakres usług obejmuje również chirurgię plastyczną, w ramach której nasz specjalista przeprowadza szereg zabiegów takich jak korekty nosa, uszu i powiek. Ponadto lekarze chirurdzy należący do kadry kliniki wykonują zabiegi plastyki powłok brzusznych (abdominoplastyki) oraz rekonstrukcji piersi po mastektomii. Przeprowadzają również zabiegi korekcji otoczek piersi oraz wklęsłych brodawek.

Ofertę Kliniki Medycznej Wilmed uzupełniają konsultacje specjalistyczne w zakresie endokrynologii, reumatologii, reumatologii dziecięcej, pediatrii oraz psychiatrii. Na terenie naszego ośrodka istnieje także możliwość rozpoczęcia terapii manualnej, pomocnej w leczeniu schorzeń narządu ruchu, kręgosłupa i stawów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Kliniki Medycznej Wilmed.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Klinika Medyczna Wilmed jest wyposażona w nowoczesną aparaturę medyczną, niezbędną w procesie leczenia i diagnostyki. W naszym ośrodku znajdują się m.in.:

 • Nowoczesne cyfrowe aparaty ultrasonograficzne firm General Electric i Toshiba.

 • Videodermatoskop – niezwykle precyzyjne urządzenie pozwalające na kompleksowe badanie powierzchni skóry i ocenę występujących na niej zmian.

 • Aparat do badań rektoskopowych.

 • Mammotome – specjalistyczne urządzenie do wykonywania biopsji wspomaganych próżnią.

 • Aparat do kriochirurgii.

 • Aparat do znieczuleń.

Udogodnienia dla pacjentów

Klinika Medyczna Wilmed powstała z myślą o wymagających pacjentach, którzy chcą się leczyć na europejskim poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, w Wilmedzie pracuje doświadczona kadra lekarzy, pielęgniarek i personelu administracyjnego. Profil naszej kliniki zakłada opiekę nad pacjentami po zabiegach chirurgii jednego dnia, dlatego nasz personel dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu maksymalny komfort, spokój i poczucie bezpieczeństwa zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

Szanujemy czas naszych pacjentów, dlatego na wybrane konsultacje mogą się umawiać w dogodnym dla siebie terminie poprzez formularz elektroniczny albo tradycyjnie przez telefon.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Klinika Medyczna Wilmed w Warszawie.

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Leczenie chorób kręgosłupa

Neurochirurgia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Klinika Medyczna Wilmed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Klinika Medyczna Wilmed

Klinika Wilmed oferuje pacjentom świadczenia medyczne w zakresie chirurgii jednego dnia oraz fachowe porady i leczenie u znakomitych lekarzy specjalistów. Wiemy, jak ważna jest profilaktyka i regularne badania diagnostyczne, dlatego w naszej przychodni mogą Państwo wykonać kompleksowe badania laboratoryjne i diagnostyczne dowolnej partii ciała. W naszej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu proktologii, chirurgii ogólnej i onkologicznej, a także dermatologii i ginekologii, w tym ginekologii estetycznej, ortopedii, chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Otaczamy fachową opieką kobiety spodziewające się dziecka i oferujemy pomoc w leczeniu schorzeń ginekologicznych o różnej etiologii. Nasi specjaliści udzielają porad w zakresie dermatologii, endokrynologii, reumatologii, reumatologii dziecięcej, a także pediatrii i psychiatrii. Na terenie naszego ośrodka można skorzystać z pomocy profesjonalnych fizjoterapeutów.

Ofertę naszej placówki uzupełniają zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu przeciwdziałanie pierwszym oznakom starzenia się skóry. Wykonujemy małoinwazyjne zabiegi, przywracając skórze utraconą jędrność i elastyczność oraz likwidując jej niedoskonałości. Zakres usług obejmuje mezoterapię, zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, a także usuwanie zmian skórnych metodą elektrokoagulacji. Pacjenci kliniki mogą skorzystać również ze specjalnych odmładzających programów dermatologii estetycznej.

Szczegółową ofertę naszego ośrodka znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Opinie z internetu

Placówka Klinika Medyczna Wilmed została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.6 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 575 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,6

575 ocen
(z 4 źródeł)
4,6 / 5  (24 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,4 / 5  (42 ocen placówki na Google.pl)
4,5 / 5  (31 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (478 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"Klinika Medyczna Wilmed jest placówką specjalizującą się w chirurgii ogólnej, plastycznej, onkologicznej, proktologii oraz dermatologii. Operacje i zabiegi wykonywane w klinice, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik chirurgicznych nie wymagają długiej hospitalizacji. Co więcej podczas pobytu w klinice, po każdym zabiegu czy operacji, pacjenci mają zapewnioną stałą opiekę pielęgniarską i lekarską. Klienci podkreślają, że standard tej placówki jest naprawdę wysoki. Od samego wejścia czuje się, że trafiło się w dobre ręce. Organizacja również stoi na bardzo wysokim poziomie. Wypracowane procedury zabiegowe, dbałość o pacjentów, porządek, miła atmosfera i doświadczona kadra lekarska to niepodważalne atuty tej placówki." - Paulina K. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Michal
29 lipca 2019
5,0

Bardzo fachowa pomoc

5,0 - Michal
Nowoczesność, profesjonalizm, kontakt z pacjentem przed, w trakcie i po zabiegu.
Zabieg:  
Operacje przepukliny pępkowej (lipiec 2019)
Lekarz:  
lek. Piotr Ciszewski
 
Szczegóły
Dariusz
3 stycznia 2019
4,0

Polecam klinikę Wilmed

4,0 - Dariusz
Podobało mi się podejście lekarza jak i zarówno reszty personelu. Profesjonalna obsługa. Polecam klinikę Wilmed w 100%
Zabieg:  
Operacje przepukliny pępkowej (grudzień 2018)
Lekarz:  
lek. Piotr Ciszewski
 
Szczegóły
Piotr
(Wielka Brytania)
6 listopada 2017
5,0

Superb

5,0 - Piotr
mila obsługa, fachowe doradztwo, genialna opieka
Dotyczy:  
Konsultacja chirurgiczna (październik 2017)
Lekarz:  
lek. Piotr Ciszewski
 
Szczegóły
mm1406
(Warszawa)
22 lutego 2018
4,0

Klinika dobrych praktyk

4,0 - mm1406
Lekarz prowadzący, miejsce jako takie, obsługa recepcji oraz pielęgniarska
Zabieg:  
Operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki (wrzesień 2017)
Lekarz:  
lek. Piotr Ciszewski
 
Szczegóły
Rafał
22 lutego 2018
4,0

Polecam

4,0 - Rafał
Cena😱😭
Miło, sympatycznie, Doktor Mistrz!!!
Dotyczy:  
Konsultacja chirurgiczna (luty 2018)
Lekarz:  
lek. Piotr Ciszewski
 
Szczegóły
Hamdi
(Warszawa)
31 stycznia 2018
5,0

Po konsultacji lekarzem

5,0 - Hamdi
Parking nie ma
Sympatyczne personel
Dotyczy:  
Konsultacja chirurgiczna (styczeń 2018)
Lekarz:  
lek. Piotr Ciszewski
 
Szczegóły
Mateusz
17 stycznia 2018
4,0

Super polecam

4,0 - Mateusz
Dobra wyluzowana atmosfera, zostałem profesjonalnie przebadany i umówiony na zabieg
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (styczeń 2018)
Lekarz:  
dr hab. n. med. Paweł Szychta
 
Szczegóły
Mariusz
8 stycznia 2018
4,0

Konsultacja chirurgiczna

4,0 - Mariusz
Fachowa i szczegółowa informacja medyczna.
Dotyczy:  
Konsultacja chirurgiczna (styczeń 2018)
Lekarz:  
lek. Piotr Ciszewski
 
Szczegóły
Zadowolony P
2 czerwca 2020
5,0

W 100,% mogę polecić.

5,0 - Zadowolony P
Miła i fachowa kadra. Świetna opieka przed i po zabiegu.
Zabieg:  
Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowej (kwiecień 2020)
Lekarz:  
lek. Piotr Ciszewski
 
Szczegóły
Mateusz
20 czerwca 2019
5,0

Duża cena -> Fenomenalna jakość

5,0 - Mateusz
Dowiedzenie się o zmianie godziny operacji oraz zakup kamizelki rehabilitacyjnej na dzień przed operacja - trochę późno
Podejście lekarza, kontakt z recepcja
Zabieg:  
Leczenie ginekomastii (czerwiec 2019)
Lekarz:  
lek. Piotr Ciszewski
 
Szczegóły

Zespół

Klinika Medyczna Wilmed współpracuje z lekarzami z dużym doświadczeniem w zakresie wielu dziedzin medycyny. To zespół złożony ze znakomicie wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale doskonalą swoje umiejętności i biorą udział w profesjonalnych szkoleniach i kursach. Wszystko po to, aby móc zaoferować pacjentom leczenie na naprawdę wysokim poziomie.

Lekarz medycyny Piotr Ciszewski w 1995 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. W 2000 roku uzyskał pierwszy stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej, a sześć lat później został specjalistą drugiego stopnia w tej dziedzinie.

Lek. med. Pio... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Lekarz medycyny Jacek Albiński jest specjalistą chirurgii onkologicznej z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Uczelnię medyczną ukończył w 1982 roku, a siedem lat później uzyskał drugi stopień specjalizacji z chirurgii onkologicznej.

W obs... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Lek. Konrad Maciejewski to lekarz z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Ukończył studia w 1985 roku – jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej. Wiedzę i umiejętności ... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Lek. Wiktor Boroń to absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2009 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jest uczestnikiem licznych krajowych oraz zagranicznych szkoleń i kursów o te... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Lek. Paweł Olszewski jest absolwentem II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu otrzymaną w 2012 roku, po odbyciu szkolenia specjalizacyjnego w Klinice Ortopedii i ... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Lek. Marcin Tomaszewski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, uzyskaną w 2017 roku, po odbyciu szkolenia specjalizacyjnego na Oddziale Traumatolo... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Lekarz medycyny Anna Cichoń ukończyła uczelnię medyczną w 1990 roku, uzyskując dyplom i prawo do wykonywania zawodu lekarza. Po zakończeniu studiów rozpoczęła specjalizację w dziedzinie pediatrii. W 1997 roku, po pomyślnym złożeniu egzaminu, została s... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Lek. Dorota Grądzka to specjalista w dziedzinie psychiatrii z dużym (ponad 20-letnim) doświadczeniem zawodowym. W 1993 roku ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu, a w roku 2002 uzyskała tytuł specjalisty w zakresie psychiatrii. Ma ogromne doświadcz... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Mgr Wojciech Miśkiewicz to licencjonowany masażysta z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest regularnym uczestnikiem licznych kursów specjalistycznych. Między innymi, ukończył kurs masażu klasycznego, masażu relaksacyjnego i terapii manualnej ... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Klinika Medyczna Wilmed.

Filmy

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 667pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Klinika Medyczna Wilmed
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A
02-954 Warszawa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-8:00
 • wtorek20:00-8:00
 • środa20:00-8:00
 • czwartek20:00-8:00
 • piątek20:00-8:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

klinika Medyczna Wilmed mieści się na w warszawskiej dzielnicy Wilanów, przy ulicy Wiktorii Wiedeńskiej 9A. Dogodne usytuowanie obiektu sprawia, że zarówno odległość od Dworca Centralnego w Warszawie, jak i Lotniska im. Chopina, jest niewielka – wynosi około dziesięciu kilometrów.