Laserowe usuwanie przebarwień skóry Cieszyn i okolice

Synonimy: przebarwienia skóry usuwanie laserowe, zmiany barwnikowe usuwanie laserem, laserowe usuwanie plam posłonecznych więcej »

Bezpośrednio w Cieszynie nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe usuwanie przebarwień skóry, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 7 innych klinik z okolicy Cieszyna. Laserowe usuwanie przebarwień skóry można przeprowadzić m.in. w Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne A.H.Frelich Żory (33 km od Cieszyna) w cenie 100 zł lub w Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art w Raciborzu (48 km od Cieszyna) gdzie cena za laserowe usuwanie przebarwień skóry wynosi 300 zł. W wymienionej placówce laserowe usuwanie przebarwień skóry wykonuje dermatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.