Filtruj wyniki

Leczenie nadpotliwości laserem - informacje

Gabinet zabiegowy w Excellence Place Gabinet zabiegowy w Excellence Place

Osoby, zmagające się z problemem nadmiernej potliwości coraz chętniej korzystają z laserowych zabiegów leczenia nadpotliwości. Ich największą zaletą jest fakt, że przy pomocy lasera można pozbyć się problemu raz na zawsze: pozwala on trwale zlikwidować nawet 97% podskórnych gruczołów potowych. Zabieg trwa około godziny, a jego efekty widoczne są po około sześciu dobach. W większości przypadków nie ma konieczności powtarzania zabiegu.

Laser w nowoczesnych polskich klinikach

Pacjenci, pragnący skorzystać z nowoczesnej metody leczenia nadpotliwości laserem mają do wyboru coraz więcej doskonałych klinik, wśród których warto wymienić Kriocentrum – Medycyna Estetyczna i Chirurgia Ogólna. Jest to nowoczesna, doskonale wyposażona placówka, która swoje usługi świadczy pacjentom już od 1996 roku. Dr Marek Batijeswki oraz dr Tomasz Kłos, wykonujący w klinice zabiegi laserowe, to doświadczeni specjaliści, członkowie licznych prestiżowych towarzystw naukowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.

Zabiegi laserowego leczenia nadpotliwości przeprowadza także dr dr Kamila Stachura – kosmetolog i specjalista w zakresie dermatologii estetycznej, która przyjmuje pacjentów w szczecińskiej placówce MediKlinika. To jednak z najnowocześniejszych polskich klinik, w której można zarówno poddać się zabiegom chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, jak i skorzystać z konsultacji specjalistycznych, udzielanych przez grupę doświadczonych specjalistów: chirurgów ogólnych i plastycznych, dermatologów, ginekologów, urologów czy ortopedów. W placówce funkcjonuje też Klinika Snu, zajmująca się leczeniem chrapania oraz bezdechu sennego.

Leczenie nadpotliwości laserem w Polsce

Laserowe leczenie nadpotliwości ma w swojej ofercie częstochowskie Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Bellazone. Zabiegi z zakresu laseroterapii w placówce przeprowadza dr Jarosław Rządkowski. Pacjenci placówki mogą się też poddać zabiegom z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz medycyny estetycznej, takim jak laserowe usuwanie żylaków czy usuwanie blizn i przebarwień.

Kolejną placówką, w której można pozbyć się problemu nadpotliwości z pomocą lasera jest MedBeauty – Medycyna Estetyczna, gdzie zabiegi laseroterapii wykonuje dr Andrzej Kępa. Dr Kępa jest doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej, członkiem licznych prestiżowych towarzystw naukowych, w tym American Academy of Aesthetic Medicine, European College of Aesthetic Medicine oraz Towarzystwa Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim.

Pacjenci z problemem nadpotliwości chętnie odwiedzają też Elite – Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki w Warszawie, gdzie zabiegi laserowego leczenia nadmiernej potliwości wykorzystuje się nowoczesny laser Palomar SmartLipo 3D. Wśród pracujących w klinice lekarzy warto wymienić dr n. med. Tadeusza Witwickiego – doświadczonego chirurga plastyka, który swoje kwalifikacje podnosił na licznych szkoleniach w światowej klasy ośrodkach chirurgii plastycznej w Pekinie, Los Angeles i Glasgow.

Zabiegi laserowego leczenia nadpotliwości oferuje swoim pacjentom także Klinikę Medycyny Estetycznej i Laseroterapii ArsEstetica we Wrocławiu. Placówka wyposażona jest w nowoczesne urządzenia medyczne do wykonywania mało inwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i modelowania sylwetki, w tym laser Mosaic. Zabiegi z wykorzystaniem lasera w klinice przeprowadzają dr Ewa Rybicka, dr n. med. Ireneusz Siewiera oraz dr n. med. Maria Rybak – certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Nadpotliwości przy pomocy lasera pozbyć się można także w katowickiej Klinice Chirurgii Plastycznej NZOZ Euroklinika. Ta nowoczesna placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy, a pacjenci po zabiegach odpoczywają w komfortowych pokojach pobytowych. Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w klinice przeprowadza jej właściciel – dr Jerzy Wilgus, który w trakcie swojej kariery zawodowej wykonał ponad 27 tys. operacji.

Konkurencyjne polskie ceny

Kadra w Medi Art Institute Kadra w Medi Art Institute

Ceny zabiegów leczenia nadpotliwości laserem są w polskich klinikach wyjątkowo atrakcyjne: koszt laseroterapii rozpoczyna się zazwyczaj od 3500zł. Pacjenci z Danii, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Niemiec w większości przypadków na tego typu zabieg muszą wyłożyć dwa razy większą kwotę, dlatego coraz chętniej korzystają z usług placówek zagranicznych. Nawet wliczając koszt pobytu w Polsce zabieg jest dla nich bardzo opłacalny, zwłaszcza, że najczęściej łączą go z urlopem wypoczynkowym, w trakcie którego zapoznają się z atrakcjami polskich miast.

Leczenie nadpotliwości laserem - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 3 600 zł do 3 900 zł
  • Poznań od 4 000 zł do 6 500 zł
  • Bydgoszcz od 4 000 zł
  • Zielona Góra od 3 000 zł
  • Częstochowa od 5 900 zł
  • Łódź od 3 500 zł
  • Katowice od 4 000 zł
  • Wrocław od 3 900 zł
  • Nowy Targ od 1 499 zł
  • Międzyzdroje od 3 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie nadpotliwości laserem jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska