Leczenie żylaków nóg Łaziska Górne

Synonimy: flebologia, żylaki kończyn dolnych, operacje żylakow kończyn dolnych

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Tychyul. Harcerska 35

Medicus Estetic

4,79 / 5  (72 opinii)  rozwiń

Zabieg wykonany przez 2 lekarzy - Bartosza Pułtoraka i Marka Pułtoraka. Opieka lekarska, a także pielęgniarska pani Agnieszki, na najwyższym poziomie. Opieka po zabiegu (kontrole) bardzo dobra. Efekt po zabiegu fantastyczny!- Ania (lek. Bartosz Pułtorak, laserowe leczenie żylaków)

  • Laserowe leczenie żylaków od 3 500 zł
  • Operacja żylaków od 2 000 zł
  • Skleroterapia od 300 zł
  • Miniflebektomia 2 000 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (przedzabiegowa)  150 zł

Pacjenci szukali zabiegu leczenie żylaków nóg w pobliżu Łaziska Górne, w miejscowościach: Ruda Śląska, Rybnik, Bytom, Sosnowiec, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno oraz Dąbrowa Górnicza.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska