Naczyniaki - usuwanie laserem Józefów i okolice

Synonimy: laserowe usuwanie naczyniaków, naczyniaki rubinowe leczenie laserem, naczyniaki płaskie usuwanie laserem więcej »

Bezpośrednio w Józefowie nie dysponujemy placówką wykonującą naczyniaki - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 22 innych klinik z okolicy Józefowa. Naczyniaki - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w Holistic Clinic w Warszawie (18 km od Józefowa) w cenie 250 zł lub w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych w Warszawie (18 km od Józefowa) gdzie cena za naczyniaki - usuwanie laserem wynosi 250 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz naczyniaki - usuwanie laserem w Józefowie?

Usługa naczyniaki - usuwanie laserem w Józefowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska