Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki Grzawa

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Oferujesz operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki Grzawa?

Zabrze  ul. Zwrotnicza 11 lok. g

Centrum Medycyny Sportowej

ocena 4.6 / 5 (9 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Podejście do pacjenta" 

Usługa operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki Grzawa jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki w pobliżu Grzawa, w miejscowościach: Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Sosnowiec, Cieszyn, Rybnik, Dąbrowa Górnicza, Bytom oraz Gliwice.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska