Operacje przepukliny kresy białej Piaseczno i okolice

Synonimy: operacja przepukliny linii białej, operacja rozstępu kresy białej nadbrzusza,

Bezpośrednio w Piasecznie nie dysponujemy placówką wykonującą operacje przepukliny kresy białej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Piaseczna. Operacje przepukliny kresy białej można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Nasmed w Warszawie (17 km od Piaseczna) w cenie 2 800 zł lub w Klinika Medyczna Wilmed w Warszawie (17 km od Piaseczna) gdzie cena za operacje przepukliny kresy białej wynosi 4 200 zł. W wymienionej placówce operacje przepukliny kresy białej wykonuje chirurg ogólny. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz operacje przepukliny kresy białej w Piasecznie?

Usługa operacje przepukliny kresy białej w Piasecznie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska